QuickTeacher Anglų kalba

QuickTeacher Anglų kalba

FREE

(4 stars)

(408)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Norite greitai išmokti anglų kalbą?
Naujiena! parsisiųskite visiškai NEMOKAMAI pačias populiariausias anglų kalbos "auksines" frazes ir posakius.Frazės yra labai paprastos, ir jūs galėsite pritaikyti jas jau šiandien. Savarankiško mokymosi programa QUICK TEACHER Golden Start - tai lengvas ir greitas būdas mokytis anglų kalbos jūsų mobiliajame renginyje.

Priedas QUICK TEACHER, skirtas Android - profesionalių pagreitinto užsienio kalbų mokymosi IT sprendimų rengėjų naujiena. Visos priedo funkcijos ir režimai parengti specialiai patogiam anglų kalbos mokymuisi naudojant smartfonus ir planšetinius kompiuterius. Metodikos yra daug kartų testuotos, gerintos, pildytos. dabar jūs galite sukurti savo individualią anglų kalbos mokymosi programą, absoliučiai nauja teminių blokų struktūra leidžia mokytis būtent tų temų, kurios jums yra aktualios būtent dabar:

Kasdieninio bendravimo temos: "Golden Start" ir "Golden Set" - "auksinės" frazės, "Emocijų išreiškimas", "Pažintys", "Pokalbis ir bendravimas", "Kelionės ir atostogos", "Parduotuvės ir apsipirkimas", "Sveikminimai ir linkėjimai", "Pomėgiai ir laisvalaikis".
Verslo tematikos blokai: "Dalykinis pokalbis", "Sutarčių sudarymas", "Buhalterija", "Raštvedyba ir verslo terminologija".
Rinkiniai: “Golden”, “Travel”, “Shopping”, “Communication”, “Business”, “SuperProfy”. Į kiekvieną rinkinį įeina dovana - pagalbinės anglų kalbos mokymosi medžiagos.
Audiodialogai kalbos suvokimo iš klausos vystymui: "Kasdieninė komunikacija", "Kelionės", "Verslas".
Teorinė dalis:"Netaisyklingieji veiksmažodžiai Top 100", "Gramatika", "Fonetika".

Mobilioji savarankiško anglų kalbos mokymosi priemonė QUICK TEACHER Golden Start apima visas gerai rekomendavusias save ir patikrintas programos funkcijas: "įsiminimo metodika MARIDI", "Virtualusis mokytojas", "Tarties treniruoklis", "Rašybos treniruoklis", "Savikontrolė", "Dialogai", transkripcija, "Gramatika", "Fonetika" ir kitos. Taip pat jūs galėsite nemokamai įsidiegti bloką "Emocijų išreiškimas".

QUICK TEACHER - tai patogus ir veiksmingas anglų kalbos mokymosi būdas vaikams ir suaugusiems. Įtraukiančios pamokos žaidimo forma leidžia labai greitai įsiminti naujus žodžius ir taip pat lengvai tikrinti savo mokėjimą, treniruoti rašybą, įrašyti ir klausyti savo tarimą.
Be to! Suaugyžusiems yra numatyta papildoma galimybė išmokti anglų kalbą žymiai greičiau pagal specialią intensyvią metodiką. Pirmą kartą mobiliesiems įrenginiams realizuota speciali autorinė įsiminimo metodika MARIDI, skirta pagreitintam leksikos įsiminimui, kuri padės jums išmokti anglų kalbą žymiai greičiau.

Savarankiško anglų kalbos mokymosi priemonė QUICK TEACHER taps jūsų mobiliu "Virtualiuoju mokytoju" ir lydės jus anglų kalbos mokymosi kelyje bet kurioje vietoje ir bet kuriuo laiku.
QUICK TEACHER - mobilioji anglų kalba mobiliajame renginyje.

Tags: quick teacher, quick teacher lithuanian, programa app mokintis anglu kalba, quick teacher free lt, quick teacher ru, quick teacher pamokos, quick teacher rusu kalba free full, quick teacher lt, lithdict4droid, parsisiusti anglu.

Recently changed in this version

v1.6.7, v1.6.8, v1.7.0
Klaidųtaisymas

v1.6.6
Suderinamumas su Android 4.4 (KitKat)

v1.5.1, v1.6.5
Klaidųtaisymas

v1.5.0
Pridėtos kategorijos blokams

v1.3.1, v1.3.2
Klaidųtaisymas

v1.3.0
Greitas perėjimas prie akcijų blokų iš skilties „Geros naujienos“
Audio kurso ir dialogų atkūrimas foniniame režime
Reklaminis blokas

v1.2.2
Pataisyta galimybė pirkti mokomąją medžiagą, pritaikytą Android 4.x.

v1.2.1
Pridėtas pranešimas apie atnaujinimus skyriuje "Geros naujienos"


Comments and ratings for QuickTeacher Anglų kalba
 • (70 stars)

  by Alvydas V on 07/12/2014

  Super

 • (70 stars)

  by Andzela Avd on 25/07/2014

  super

 • (70 stars)

  by Tomas Kackys on 09/01/2014

  It's nice :)

 • (70 stars)

  by Lari Bud on 16/04/2013

  Geras

 • (70 stars)

  by Inge Lucky on 10/04/2013

  Tikrai geros pamokos

 • (70 stars)

  by Darius Gelezius on 22/01/2013

  Puiki programa tik reikia noro mokintis. :-) Galėtų būti ir LT-RU versija.