QuickTeacher Język niemiecki

QuickTeacher Język niemiecki

FREE

(4 stars)

(112)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Czy chcesz szybko nauczyć się języka niemieckiego?
Nowość! Pobierz zupełnie ZA DARMO najpopularniejsze "złote" zwroty i wyrażenia w języku niemieckim. Zwroty są bardzo proste i możesz zacząć ich używać już dziś. Samouczek QUICK TEACHER Golden Start to łatwy i szybki sposób na naukę języka niemieckiego w Twoim urządzeniu przenośnym.

Aplikacje QUICK TEACHER dla Android – nowość od wiodącego twórców profesjonalnych rozwiązań IT służących do przyspieszonej nauki języków obcych. Wszystkie funkcje i tryby aplikacji zostały specjalnie opracowane dla wygody nauki języków obcych na telefonach smartphone i tabletach. Metody nauczania zostały wielokrotnie przetestowane, ulepszone i uzupełnione. Teraz i ty możesz stworzyć własny indywidualny program do nauki języka niemieckiego. Zupełnie nowa struktura bloków tematycznych daje możliwość nauki tych tematów, które są aktualne właśnie teraz:

Tematy do codziennej komunikacji: “Golden Start” i “Golden Set” - “złote” zwroty , “Wyrażanie emocji”, “Zapoznawanie się”, “Rozmowa i porozumiewanie się”, “Podróże i wypoczynek”, “Sklepy i zakupy”, “Gratulacje i życzenia”, “Hobby i czas wolny”.
Bloki tematyki biznesowej: “Rozmowa służbowa”, “Zawieranie umów”, “Księgowość”, “Prowadzenie dokumentacji i terminologia biznesowa”.
Zestawy: “Golden”, “Travel”, “Shopping”, “Communication”, “Business”, “SuperProfy”. Każdy zestaw zawiera prezent – materiały pomocnicze do nauki języka niemieckiego.
Dialogi audio służące do rozwijania rozumienia ze słuchu: “Codzienna komunikacja”, “Podróże”, “Biznes”.
Część teoretyczna: “Czasowniki nieregularne Top 100”, “Gramatyka”, “Fonetyka”.

Przenośny samouczek języka niemieckiego QUICK TEACHER Golden Start zawiera wszystkie dobrze przyjęte i sprawdzone funkcje programów: "metoda pamięciowa MARIDI", Wirtualny nauczyciel", "Nauczyciel wymowy", "Nauczycie ortografii", "Samoocena", "Dialogi", transkrypcja, "Gramatyka", Fonetyka" i inne. Oprócz tego można również bezpłatne zainstalować blok "Wyrażanie emocji".

QUICK TEACHER to wygodny i efektywny sposób nauki języka niemieckiego dla dzieci i dorosłych. Interesujące zadania w formie gier umożliwiają bardzo szybkie zapamiętywanie nowych słów i łatwe sprawdzenie swojej wiedzy, ćwiczenie poprawnej pisowni, nagrywanie i odsłuchiwanie własnej wymowy.
A dodatkowo! Osoby dorosłe mają możliwość skorzystania z przyspieszonej nauki języka niemieckiego wg specjalnej intensywnej metody. Po raz pierwszy w urządzeniach przenośnych wprowadzona została specjalna autorska metoda pamięciowa MARIDI służąca do zapamiętywania słownictwa, która pomaga w znacznie szybszym opanowaniu języka.

Samouczek języka niemieckiego QUICK TEACHER stanie się Twoim przenośnym "Wirtualnym nauczycielem" i pomoże Ci w nauce języka obcego w jakimkolwiek miejscu i czasie.
QUICK TEACHER to przenośny język niemiecki w urządzeniu przenośnym.

Tags: niemiecki na tableta, program do nauki języka niemieckiego na tablet, język niemiecki na telefon za darmo, quick teacher chomikuj, kurs niemieckiego na a, niemiecki na, niemiecki na a, quick teacher dla a chomikuj, niemiecki chomikuj, język niemiecki na a chomikuj.

Recently changed in this version

v1.6.7, v1.6.8, v1.7.0
Poprawki

v1.6.6
Zgodność z systemem Android 4.4 (KitKat)

v1.5.1, v1.6.5
Poprawki

v1.5.0
Dodane do kategorii bloków

v1.3.1, v1.3.2
Poprawki

v1.3.0
Szybki dostęp do bloku czynności z sekcji „Przydatne aktualności”
Odtwarzanie kursu audio i dialogów w tle.
Blok reklamowy.

v1.2.2
Poprawiona możliwość kupowania materiałów dydaktycznych do Android 4.x

v1.2.1
Dodano powiadomienie o aktualizacji rozdziału „Pomyślne nowiny”

v1.2.0
Dodano dział "Przydatne wiadomości"


Comments and ratings for QuickTeacher Język niemiecki

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!