Výuka angličtiny - IdiomyScreenshots

Description

Language Teacher® Verze 12.5 - Angličtina - Idiomy.

Kdykoliv se vám naskytne volná chvilka, stačí vytáhnout mobilní telefon nebo tablet. Program je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu! Tento program je vhodný pro všechny mobilní telefony i tablety.

Language Teacher si pamatuje všechny Vaše odpovědi a dává Vám slova nebo věty, které umíte méně, v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. Program obsahuje stejná data a inteligentní algoritmus výuky jako jeho verze pro MS Windows. Výslovnost je namluvena rodilým mluvčím. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu.

Pro výuku angličtiny jsou na Google Play k dispozici tyto programy od firmy LangSoft:

Pro výuku angličtiny jsou na Google Play k dispozici tyto programy od firmy LangSoft:

1. Výuka angličtiny - Slovíčka 1 - Výuka slovíček 1 (základní slovní zásoba)
2. Výuka angličtiny - Slovíčka 2 - Výuka slovíček 2 (pokročilejší slovní zásoba)
3. Výuka angličtiny - Gramatika - Výuka slovní zásoby a gramatiky ve větách (30 lekcí)
4. Výuka angličtiny - Konverzace - Výuka konverzace (30 lekcí)
5. Výuka angličtiny - Idiomy - Výuka idiomů, frází a obratů (30 lekcí)

6. Slovník PCT LARGE - Anglicko-český oboustranný slovník programu PC Translator s psanou i mluvenou výslovností (>650 000 v.d.)
7. Slovník PCT EXTRA LARGE - Anglicko-český oboustranný slovník programu PC Translator s psanou i mluvenou výslovností (>850 000 v.d.)

Více informací najdete na www.langsoft.cz/android.htm

Tags: angličtina začátečník , vyukove programy idiomy , angličtina , angličtina pro začátečníky fráze , angličtina idiomy , language teacher® verze 12.5 angličtina idiomy , 4 vyukové programy stahuj , výuka angličtiny tablet , výuka angličtiny pro offline pro začátečníky

Users review

from 2 reviews

"Awesome"

10