Yasin Tebareke Amme Sesli Görü

Yasin Tebareke Amme Sesli Görü

FREE

(4 stars)

(2K)


Download for Android

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Tüm dini günlerde ve özel günlerde sürekli okuduğumuz Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'in Kalbi Yasin-i Şerif'i, Kabir azabını azaltan Mülk ( Tebareke ) suresini, olmasını çok istediğimiz bir duamızdan önce okuduğumuz Fetih Suresi'ni, nebe ( Amme ) Suresi'ni e Rahman Suresi'ni bu uygulama ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Uygulamamızda Yasin, Mülk, Nebe, Rahman ve Fetih Sureleri bulunmaktadır. İster Arapça, ister Türkçe harflerle Arapça, ister mealini okumak isteyin. Hepsi mevcuttur. Ayrıca Sureleri dinleyebilir ve isterseniz ok işaretiyle takip edilen videolarını izleyebilirsiniz.

- Yasin Suresi
- Mülk (Tebareke) Suresi
- Nebe (Amme) Suresi
- Rahman Suresi
- Fetih Suresi

ister oku, ister dinle, ister izle. Hepsi bu uygulamada mevcuttur. Surelerin yazımında bir hata varsa lütfen bildirin. Hemen düzelteyim. Bize de dua ederseniz sevinirim.

Tags: yasin tebareke amme oku dinle, yasin tebareke amme dinle, yasin tebareke amme oku, yasin tebareke amme surelerini dinle, görüntülü yasin taberake amme duaları, yasin mülk ve nebe sürelerini oku dinle, yasin terareke amme fetih rahman cuma surelrini okudinle, yasin tebareke amme duası dinle, yasin amme tebareke oku, sesli yasini şerif tebareke amme dualar.

Recently changed in this version

yeni tasarım eklendi. tüm sayfaları aynı anda dinleyebilir ve okuyabilirsiniz. yukarıdaki butonlar ile meal ve Türkçe yazılışa geçebilirsiniz.


Comments and ratings for Yasin Tebareke Amme Sesli Görü
  • (70 stars)

    by ceyhun özer on 23/01/2013

    Eksik sureler indirmeyin bosuna