Bilgi Yarismasi

Bilgi Yarismasi

FREE

(3 stars)

(2K)


Download for Android

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Bilgi Yarismasi for Android screenshot
View bigger - Bilgi Yarismasi for Android screenshot
View bigger - Bilgi Yarismasi for Android screenshot
View bigger - Bilgi Yarismasi for Android screenshot
Ücretsiz ödüllü gerçek bilgi yarışması. Güncelle butonu ile uygulama güncellemenize gerek olmadan binlerce sorudan oluşan database sürekli yenilenecek. Oyunda puanlar doğru cevabın yanısıra kısa süreli cevaplarla artıyor. İyi eğlenceler.

Her kategoride binlerce kişi ile yarıştığınız, tamamen yeni, resimli bir arayüzle karşınızdayız. Oyuna orjinal sorularınızı gönderebilirsiniz. Oyun sorularını güncelle butonuna basınca online serverdan güncelliyor. Sık sık yeni sorular ile karşınızda olacağız.

Bizlere sorulmasını istediğiniz soruları gönderebilirsiniz. Sizin sorularınızı da mutlaka ekleyip orijinal soru hazinemizde yer almasını sağlamaya çalışacağız.

Yakında ekleyeceğimiz yeni kategoriler ve online oyun için güncellemeleri otomatik seçin veya sürekli takip edin.

Anahtar kelimeler: Yarışma, Aptallık testi, IQ testi, Büyük Risk, Bilgi yarismasi, Eyvah Dusuyorum, Bilmece, Bulmaca, Genel kültür, KPSS, eğlence, yarış, tarih, sinema, yerli, yabancı, spor, coğrafya, soru, cevap.

Uygulamanın versiyon 2.0 olduğunu da dikate alarak görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırmanızdan memnuniyet duyarız. Uygulamanın updateleri ile kusursuz hale getirmemizde bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Tags: büyük risk bilgi yarışması oyunu oyna, bilgi yarışması oyunu, büyük risk yarışması oyunu oyna, kim milyoner olmak ister butonu, bilgi yarışması, bilgi yarışması oyunları, büyük risk bilgi oyunu oyna, telefonlar için bilgi yarışması, büyük risk yarışma oyunu oyna, bilgi yarışması telefon oyunu.

Recently changed in this version

Ücretsiz ödüllü kategorisi eklendi. Facebook ve diğer uygulamalarla paylaş fonksiyonu eklendi. Yanlış soruların cevapları görünecek şekilde düzenlendi. Puan tablosunda kötü kullanımı şikayet için uyarı verilebilecek buton eklendi.


Comments and ratings for Bilgi Yarismasi

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!