GTA 5

GTA 5 by BSG Labs

FREE

(4 stars)

(6)


Download for Android

100 - 500 downloads

Add this app to your lists
Grand Theft Auto V (kısaca GTA V veya GTA 5) Rockstar North tarafından geliştirilen açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin on beşinci oyundur. Oyun 25 Ekim 2011 tarihinde Rockstar Games tarafından resmi olarak duyurulmuştur. Serinin en yeni ve beklenen oyunudur. 2 Kasım 2011'de ise ilk tanıtım videosu yayınlanmıştır. Resmi olarak oyunun ilkbahar 2013'te Playstation 3 ve Xbox360 platformlarına çıkış yapacağı açıklanmıştır. Fakat Amazon‘un GTA V için verdiği kesin çıkış tarihi 26 Mart 2013'tür.[1]

Oyun, günümüz Los Angeles şehrini büyük ölçüde temel alarak oluşturulmuş olup, Los Santos adlı (ilk olarak serinin en çok tutulan oyunlarından GTA San Andreas'ta karşılaşılan) şehirde geçmektedir.[2] [3] Oyunda yönettiğimiz karakter henüz kesinleşmemesine rağmen tanıtım videosundan anlaşıldığı üzere evli ve bir çocuk babası olan bir karakterdir.

Tags: gta 5, gta tarzı oyunlar, gta tarzı online oyunlar, gta 5 çocuklar, gta5, çocuklar için gta, gta tarzı oyun, gta, gta tarzı, gta 4.

Screenshots GTA 5
View bigger - GTA 5 for Android screenshot
View bigger - GTA 5 for Android screenshot
Comments and ratings for GTA 5

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!