Hazir Sms MesajlarıScreenshots

Description

Bu uygulama ile kategorilere ayrılmış smsleri okuyabilir ve tek tuş ile istediğiniz kişiye sms olarak yollayabilirsiniz.
------Güncelleme 1.2.3----
Kurban Bayramı kategorileri eklendi.

Şuan yoğunluk dolayısıyla güncellemelere vakit ayıramıyorum. İlk fırsatta büyük ve genel bir güncelleme yapacağım ve size ufak süprizlerim olacak.
-------------------------------------------
Yorumlarla ilgili bir kaç şey demek istiyorum. Efendim uygulamaya yapıcı yorum yapan herkese teşekkür ederim. Lakin bazı kişiler insanlıklarını unutup küfür etmişler. Uygulamayı beğenmemiş olabilirsiniz, buna diyecek lafım yok. Beğenmediğiniz zaman kaldırırsınız gerekirse 1 yıldızlı yorumda yapabilirsiniz. Ama küfredemezsiniz arkadaşım. Kaldırırsın uygulamamı telefonundan sonra defolup gidersin.
------------------------------
İçerdiği Kategoriler

Ramazan Bayrami Mesajları,sms
Esprili Mesajlar,sms
Anneler Günü Mesajları,sms
Ayrılık Mesajları,sms
Kandil Mesajları,sms
Komik Mesajlar,sms
Kamyon Mesajları,sms
İltifat Mesajları,sms
Özlem Hasret Mesajları,sms
Günaydın Mesajları,sms
İyi Akşamlar Mesajları,sms
Kurban Bayramı Mesajları,sms

Creating an app takes time and money, In order to keep creating great (and free!) apps, we are using a new search service to monetize our apps. With this service we are able to create more great apps for you guys. This option bundles a few search points (icon, bookmark and homepage) for you to use. You can erase these easily and with no effect to our app. Thanks!
----Tags--------

sms mesajları,sms,hazir sms,sms uygulaması,sms gönder,aşk smsleri,Sms Mesajları - Sms, mesaj, güzel sözler, iyi geceler mesajları, sevgi mesajları, özlem, hasret, güzel, manalı, özlem, aşk, komik sözler,bayram mesajları,bayram smsleri,cuma smsleri, cuma mesajları

Tags: tıp bayramı mesajları sms , komik mesajlar , komik bayram mesajları , mesajlar sözler , hazır cuma sms , cuma mesajları komik , komik cuma mesajları , manalı sözler , cuma sms leri

Users review

from 207 reviews

"Great"

7.8