Gülme ve Kahkaha Sesleri

Gülme ve Kahkaha Sesleri

FREE

(4 stars)

(19)


Download for Android

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
KULLANMA TALİMATI:
Bu programdan maksimum düzeyde yararlanabilmek için:
-Kalabalık ortamlarda, özellikle metrolarda, vapurlarda, otobüslerde, trenlerde ve kapalı ortamlarda, en az 1 dakika kadar programda sesleri çalar şekilde açık bırakınız. Çok kısa süre sonra siz dahil çevrenizdeki insanların yavaş yavaş gülmeye başladıklarını göreceksiniz.

Gülme terapisiyle bulaşıcı mutluluklar yaratın. Gülmenin faydaları bu kadarla da değil. Güldüğümüz zaman bedenimizde tam 300 kas birden çalışıyor, serotonin hormonu salgılanıyor ve stres hormonu salgılanmasını engelliyor.
Gülmek sağlık için mükemmel bir ilaç. Siz de sevdiklerinize çabucak bulaştırıp, bol kahkahalar atabileceğiniz bir uygulama deneyerek gülmenin zevkine varabilirsiniz.
Bu uygulamayı herhangi bir ortamda açarak, belli bir süre dinledikten veya dinlettikten sonra herkesin gülme krizine gireceğini görebilirsiniz.

We love creating apps, and want to keep them free forever. In order to keep our development running we are using a search service to generate some revenue from this free app. This app will add a couple search links on your device in the form of an icon, bookmark link and browser homepage. You may delete them easily (drag to the trash or delete the link for the browser), if you choose to use them, thanks!

Tags: gülme sesleri, dizi gülme sesleri, komik kahkaha sesleri, kahkaha sesleri, yetişkin gülme sesi, gülm ses, gülme sesi dinle, komik insan gülme sesleri, gülme sesi, telefon kahkaha sesi.

Recently changed in this version

Bazı hatalar düzeltildi.


Screenshots Gülme ve Kahkaha Sesleri
View bigger - Gülme ve Kahkaha Sesleri for Android screenshot
View bigger - Gülme ve Kahkaha Sesleri for Android screenshot
Comments and ratings for Gülme ve Kahkaha Sesleri

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!