Şans Oyunları UltimateScreenshots

Description

Şans Oyunları Ultimate, Milli Piyango idaresindeki "Sayısal Loto", "Süper Loto", "Şans Topu" ve "On Numara" adlarındaki şans oyunlarını oynarken ve bu oyunlara dâir sonuçlara ulaşırken en büyük yardımcınız olacak.

Bu uygulama sizlere, şans oyunlarının her birinin sistemine göre dizayn edilmiş ve milli piyango numaratörlerinin bugüne kadar çektiği rakamların, oynayacağınız haftaya kadar kaç kere çıktığı ve oynayacağınız kuponda çıkma ihtimallerini baz alan bir istatistiksel veritabanı sunar.

Uygulama; her bir numaranın, oynandığı oyun üzerinde ve oynanacağı haftaya göre istatistiksel tutma olasılığını sunarken, aynı zamanda rakamların oynandığı kolonların da, rakamların toplam istatiğini baz alarak tutma olasılığını verir.

Bu uygulama ile her hangi bir şans oyununu oynarken çıkma olasılıklarını görerek kolonlar üretebilecek, kuponunuza bu kolonları ekleyip kuponunuzu daha sonra bir bayiden oynamak üzere kaydedebilecek ve oynadığınız kupona ikramiye çıkıp çıkmadığını, çekiliş sonuçları internet ortamına yazılır yazılmaz uygulama üzerinden kuponunuzu kontrol ettirerek öğrenebileceksiniz

"Şans Oyunları Ultimate" ile uygulama üzerinden hiç kupon üretmeseniz bile tüm şans oyunları sonuçlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.

Dört oyun için ayrı ayrı düzenlenen arayüzlere sahip uygulamamızda kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları şöyledir:

✔ Dört (4) Farklı Şans Oyunu İçerir:
- Sayısal Loto
- Şans Topu
- Süper Loto
- On Numara

✔ Her bir oyuna özel kolonlar üretmenizi sağlar
✔ Numaraların istatistiksel çıkma olasılıklarını gösterir
✔ Kolonların istatistiksel tutma olasılıklarını gösterir
✔ Kuponunuza ürettiğiniz kolonları eklemenizi sağlar
✔ Kolonlarınızı eklediğiniz kuponlarını kaydetmenizi sağlar
✔ Kuponlarınızı oynadığınız her oyun için farklı yerlerde saklar
✔ Kaydettiğiniz kuponlarınızı istediğiniz haftanın sonuçlarına göre kontrol eder
✔ Kontrol ettirdiğiniz kuponlardaki kolonlarda kaç rakam tuttuğunu ve kaç rakam üzerinden ne kadar ikramiye kazandığınızın bilgisini verir

Şans Oyunları Ultimate; kupon kontrol sayfasında, haftalık şans oyunları sonuçlarına ulaşabilmek için cihazınızın internet erişimine gereksinim duyar.

Bu uygulamadaki oranlar tamamen istatistiksel bilgi kaynaklıdır, gerçeği dayatılmamalıdır!

Bu uygulama bir "TechtaSyS - Technological Tactics Aid & Systems" ürünüdür.

***Bu ürünü geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ürünümüz destek amaçlı reklam gösterimi içermektedir.

***Uygulamayı kullananlardan özel ricamız; uygulama hakkında olabildiğince fazla yorum alabilmemizdir. Yorumlarınız, uygulamanın geliştirme sürecinde bizlere yardımcı olacaktır.

***Ayrıca özel olarak bildirmek istediğiniz tüm soru ve önerilerinizi info@techtasys.com adresine gönderebilirsiniz.

Tags: on numara kupon , on numara tutma olasılığı , sayısal loto programı , milli piyango nun düzenlediği şans oyunlarının tutma olasılığı , şans topu tahmin , süper loto tahmin programı , şans topu tahmin sistemleri ve videoları , şans topu tutma tahminleri , sans oyunları

Users review

from 164 reviews

"Great"

7.4