Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz

Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz

FREE

(4 stars)

(111)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Milí čtenáři,

po trilogii Pod paprsky Zářícího přicházíme s druhou aplikací obsahující klasické české komiksy: Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz, které poprvé vyšly v časopisu Abc v 70. a 80. letech minulého století. Právě tyto příběhy podle nás patří k tomu nejlepšímu, co v Československu na tomto poli vzniklo. A patří zároveň také k nejlepším dílům autorského dua Václav Šorel (scénárista) a František Kobík (kreslíř).

Aplikace je ke stažení zdarma. Vzhledem k nákladům na vývoj a nákup práv pro uveřejnění komiksů jsme museli obsah každého příběhu zpoplatnit stanovili stejně jako minule na 40 korun a cenu celé trilogie na 75 korun. Komiks si stačí koupit jednou a nákup si pak přenést na další zařízení pomocí tlačítka pro obnovení nákupů.

Jako bonus opět v aplikaci najdete dvě videa. V prvním jsme se pokusili vizualizovat osudnou srážku kosmické lodi Galaxia s meteoritem, která znamenala smrt většiny její posádky. Druhé video obsahuje více než šestiminutový rozhovor se scénáristou Václavem Šorelem.

Stejně jako v první aplikaci jsme se snažili o co největší čtenářský komfort. Aplikace proto umožňuje prohlížení komiksu v několika režimech. Můžete jednoduše listovat stránkami a zvětšovat či zmenšovat je pomocí dvou prstů nebo si dvojitým poklepáním přiblížit konkrétní rámeček a číst příběh políčko za políčkem. Tento způsob prohlížení jsme v této aplikaci ještě vylepšili, aby byl plynulejší a hezčí.

Vzhledem k velikosti aplikace doporučujeme její stažení přes kvalitní Wi-Fi. Po zakoupení a stažení komiksů již aplikace připojení k internetu nevyžaduje.

Doufáme, že se budete dobře bavit. Vaše podněty, jak aplikaci vylepšit, případně návrhy, jaké další komiksy byste si přáli na Androidu vidět, uvítáme na naší Facebookové stránce NewsLab.cz.

Děkujeme, tým NewsLab.cz

Tags: komiks, vzpoura mozků, malý bůh komiks, komiks malý bůh, komiks galaxia, kedy vznikol csob smartbanking, komiksy ke stažení na, tvrz and and vzpoura.

Recently changed in this version

Aktualizace funkčnosti nákupů, oprava nezobrazování stránek.


Comments and ratings for Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz
 • (67 stars)

  by Michal Beneš on 05/09/2013

  Je vidět, že si s touhle aplikací dali autoři záležet. Moc díky!

 • (67 stars)

  by Andrej Durnek on 04/01/2013

  Back to my youth age ... I loved ABC comics

 • (67 stars)

  by Adam Velebil on 26/12/2012

  Děkuji moc za aplikaci. Provedení je skvělé, na nexus 7 jsou ilustrace krásné a detailní i při zvětšení. Jediné co mi trochu vadí je, že aplikace ignoruje systémové nastavení rotace obrazovky.