Finansonline

Finansonline

FREE

(2 stars)

(375)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Türkiye’nin en zengin içeriğe sahip borsa işlem platformu olan Finansonline, Android uygulamasıyla yatırımlarınıza yön verecek katma değerli içerik ve yenilikleri mobil platforma taşıyor.

Finansonline Android uygulamasıyla, piyasaları herkesin önünden takip etmenize yardımcı olacak içerik desteğinin yanı sıra, işlemlerinizi de en pratik ve hızlı şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Bu uygulamayla Finansonline müşterisi olarak;
•FinansInvest’teki portföyünüzü görüntüleyebilir;
•Hisse senedi, aracı kurum varantları, VİOP sözleşmeleri alım satım işlemlerini gerçekleştirebilir;
•Gerçek zamanlı olarak, BİST, VİOP, serbest döviz piyasası, TCMB döviz kurları ve BİST bono piyasası verileri ile, BİST’de en çok yükselen, düşen ve işlem gören hisse senetleri, şirket haberleri gibi bilgileri takip edebilirsiniz.
•Gündem Başlıkları ve Son Dakika Haberleri ile piyasalardaki son gelişmeleri FinansInvest analist yorumlarıyla birlikte izleyebilir,
•Finans ve ekonomi alanlarında deneyimli bağımsız yazar kadromuzun size özel hazırladığı makaleleri okuyabilir;
•‘Online Yatırım Danışmanlığı’ hizmeti kapsamında, çeşitlendirilmiş yatırım tavsiyesi ürünleri ile piyasaları günlük bazda en yakından takip edebilir, kısa ve orta vadeli yatırım önerilerini izleyebilir, “Online Yatırım Danışmanlığı’na Sorun” hizmetimiz ile yatırım kararlarınıza ilişkin her türlü sorunuza en kısa zamanda birebir cevap bulabilir;
•Derinlikli lisans ile hisse senedi ve VİOP analiz verilerini takip edebilir;
•Takip etmek istediğiniz finansal enstrümanları “Sayfam”’a ekleyip, detaylı bilgilerine kısa yoldan ulaşabilir; bu enstrümanların gün içi 1, 5, 60 dakikalık ve günlük grafiklerini inceleyebilirsiniz.

++++++++++++++++

Finansonline.com, Turkey’s leading trading and financial content platform, brings exclusively enriched content along with a rapid and secure trading experience to its clients, now on the Android.

Finansonline’s value-added content is unique and exclusive to its clients and aims to assist them in their investment decisions. This unique experience is now available on Android.

In addition to content support that helps monitor the global markets and events, Finansonline clients will also be able to securely execute orders on the BIST and TURKDEX.

Finansonline for iPhone is a free application and offers its clients the following functionalities:

•View their portfolio in FinansInvest
•Execute equities and warrant orders on the BIST, as well as trading futures contracts in TURKDEX,
•Monitor Turkish stocks and exchange traded fund (ETF) quotes with free streaming data,
•Follow up the markets’ daily agenda and last minute news headlines with value added analyst comments
•Read exclusive articles prepared by our widely acclaimed independent writers and experienced individuals with both an academic and professional background in finance and economics.
•Experience our unique online investment advisory services which provide investment advice depending especially tailored to your maturity requirements with diversified investment products.
•Streaming data services also enable users to monitor TURKDEX, exchange rate quotes, CBRT exchange rates and bond market real time data, as well as listing rising, falling and the most heavily traded stocks, along with news concerning BIST-listed companies.
•The “My page” tab also enables users to follow up to the minute information on their chosen financial instruments in a single page, with detailed review option of these instruments throughout the day on 1, 5 and 60-minute, and daily charts.

Tags: finansonline, ziraat trader derinlik, finansonline matriks, ziraat trader mobile derinlik, mobil ziraat trader derinlik, finans online, apple store ziraat trader, ziraat trader hisse alım satımı hata veriyor, trader imkb, derinlik borsa imkb.

Recently changed in this version

- Sıfırlanma problemi ile ilgili düzenlemeler yapılmıştır


Comments and ratings for Finansonline
 • (37 stars)

  by Mehmet Güveniş on 03/03/2015

  Yeni versiyon cok guzel ve kullanisli.

 • (37 stars)

  by M.Sahin Pulur on 11/11/2014

  Bu kadar çok hatası olan ve bu kadar arayuzu çirkin bir uygulamayı bu büyük ve güçlü kurumlara hiç yakıştıramıyorum. Bu devirde en comez yazilimcilar bile neler yapiyor, yazilimci ordusuna sahip Finansbank ise bunu...

 • (37 stars)

  by osman samil akcelik on 27/10/2014

  Aşırı pil tuketiyor

 • (37 stars)

  by Yalin Meriç on 27/03/2014

  Bu uygulama benim için olmazsa olmaz bir araç. Yapması gereken herşeyi yapıyor. Cep telefonunda PC uygulaması benzeri özellikler bekleyen kullanıcılara dünyada birtek kendi cihazlarının olmadığını, mobil uygulama geliştirirken geniş bir cihaz listesine uygun tasarım yapmak gerektiğini hatırlatmak isterim. İnternet tabanlı bir uygulamanın hızıyla ilgili yorumları da teknik bilgi azlığına bağlıyorum

 • (37 stars)

  by Serdar Gökay Küçük on 20/03/2014

  Kullanissiz, cirkin basarisiz bi uygulama. Anlayamadigim matriks in yaptigi diger bankalara ait uygulamalar cok daha guzelken bu neden boyle kalmis. Hesap actirmadan uygulamanin bu derece kotu oldugunu bilsem hic girismezdim, en azindan bi 6 ay deneyelim

 • (37 stars)

  by Kemal Gültekin on 19/12/2013

  Ui son derece cirkin. Authentication son derece hantal. Oturum sonlanma secenekleri yetersiz. Hisselerde detayli hisse goruntulemede ekrani yan yatirma halinde grafigin aciliyor olmasi sacma bunun disinda da uygulamada wide sc destegi yok. Ve kimi zaman calismiyor. Info popup mesajlari anlamsiz. Uygulama ilk defa kullanilirken matrix sozlesmesi onaylandiktan sonraki ilk ayaklanma kismi o kadar uz