Garanti Cep Şubesi

Garanti Cep Şubesi

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Cep Şubesi uygulaması ile finansallarınızın yönetimi artık cebinizde! Garanti İnternet Şubesi’nde bulunan kişisel finans yönetimi araçları ile zenginleşen Cep Şubesi uygulaması, sunduğu yeniliklerle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bir tık ile varlık ve borçlarınızı sorgulayabilir, geçmişten bugüne varlıklarınızın gelişimini görebilir, gelir ve giderlerinizi takip edebilir, takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca nakit akışınızda, geçmiş ve gelecekteki finansal hareketleri izleyebilir, hesap ve kartlarınızı görüntüleyebilir ve daha bir çok bankacılık işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Şubesi'ni kullanmak için İnternet/Cep Şubesi parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a tıklayarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

Tags: garanti cep şubesi, garanti cep Şubesi logo png, cep şube kampanya, garanti cep şube, finansbank logo, garantie themes, garanti cep, cep şifrematik versiyonu uygun değil, gratis bu subesi, garanti cep şifrematik versiyonunuz uygun değildir.

Recently changed in this version

Bu versiyon ile uygulamaya
- QR ile para çekme,
- Bilgi güncelleme,
- Para transferleri ve ödeme işlemleri için bildirim yapısı eklenmiş;
- Fatura adımı düzenlemeleri yapılmıştır.


Comments and ratings for Garanti Cep Şubesi
 • (67 stars)

  by Levent Orak on 05/04/2014

  Bankanin cebinde olmasi zamandan tasarruf...

 • (67 stars)

  by Muhammad Arif on 04/04/2014

  Good

 • (67 stars)

  by Ataullah Dilsiz on 01/04/2014

  Uygulama iyi hoş güzel. Gönül isterdi ki sadece yakınımdaki atm veya bankaları değil, haritadan seçtiğim herhangi bir konumun yakındakileri de görebileğim. Hayırlı işler. Edit: Ha bir de unutmadan trafik cezası ödeme sisteminde sıkıntı var ama o uygulamay

 • (67 stars)

  by Erdeniz Diril on 01/04/2014

  sık sık "işleminizi gerçekleştiremiyoruz" uyarısı veriyor. özellikle fatura ödeme, havale işlemleri sürekli sekteye uğruyor.

 • (67 stars)

  by Ercan Topalak on 28/03/2014

  Uygulama yetkilsine, Lutfen uygulamanizin neden arama gecmisine ve adres defterine eristigini, eristigi bilgiler ile ne yaptiginizi aciklar misiniz? Cesitli ithamlarda bulunmak istemiyorum fakat ister istemez insanin aklinda biseyler olusuyor...

 • (67 stars)

  by Feridun ERBAŞ on 07/03/2014

  Yeni gelen güncellemeden sonra resmen herşey bastığım anda açılır oldu teşekkürler

 • (67 stars)

  by Feridun ERBAÅž on 07/03/2014

  Yeni gelen güncellemeden sonra resmen herşey bastığım anda açılır oldu teşekkürler