Kredito24

Download Kredito24 Kredito24 icon

Kredito24

by: apps@kreditech

FREE DOWNLOAD 7 224

7 Users
rating

Screenshots

Description

Z nową aplikacją składanie wniosku o chwilówkę stało się jeszcze szybsze i łatwiejsze! Pobierz nasz unikalny program, złoż wniosek a gotówkę przelejemy na Twój rachunek bankowy nawet w 15 minut!

Otrzymasz także dostęp do własnego konta użytkownika, na którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje odnośnie stanu Twojego zadłużenia oraz daty spłaty. Aplikowanie o pożyczkę nigdy nie było tak proste i przyjemne. W dowolnym miejscu i o dowolnej porze – wszystko zależy tylko od Ciebie.

Kredito24 jest polskim oddziałem firmy kreditech.com. W sprawdzony i zaufany a zarazem innowacyjny sposób oferujemy szybkie pożyczki niewielkich sum pieniędzy w ekspresowym czasie. Wystarczą zaledwie dwie minuty aby wypełnić wniosek elektroniczny, a Twoje konto zostanie zasilone natychmiastowo. Pracujemy na w pełni zautomatyzowanym systemie, średni czas oczekiwania na decyzję to tylko minuta i trzydzieści sekund! Cechują nas przejrzyste opłaty równe i sprawiedliwe dla wszystkich – bez żadnych ukrytych kosztów. Otrzymaną pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Users review

from 224 reviews

"Great"

7

Users activity

Denis

by Denis

Downloaded