FREE DOWNLOAD

NET YATIRIM 24

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Net Yatırım 24 işlem platformu artık Android üzerinde...

  Eczacıbaşı Menkul Değerler A.Ş.’nin müşterilerine sunduğu Net Yatırım 24 hizmetlerine artık Android işletim sistemli cihazlardan da erişmek mümkün. Net Yatırım 24 Android sürümü ile şu işlemleri yapabiliyorsunuz:

  • EMDAS: Eczacıbaşı Menkul Değerler müşterileri hesaplarına erişebilir, anlık portföy ve emirlerini takip edebilir, hisse senedi, VİOP kontratı veya Varant alış satış işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Ayarlar: Ayarlar kısmında hisse senedi ve VİOP işlemlerinizle ilgili fiyat, adet, geçerlilik süresi, emir tipi gibi ayarlarınızı yapabilir, bu sayede işlemlerinizi daha hızla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sayfam: Takip etmek istediğiniz tüm enstrümanları sayfanıza ekleyip, detaylı bilgilerine kısa yoldan ulaşabilir, doğrudan işlem yapabilirsiniz.
  • Haberler: Piyasaları yönlendiren haberleri okuyabilir, Türk ve uluslararası haber ajanslarından ve Matriks haber merkezinin hazırladığı haberlere erişebilirsiniz.
  •Piyasalar:
  o BIST, İzmir Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası, dünya endeksleri, Eurobond verileri, vadeli mal piyasası verileri, serbest piyasa, T.C. Merkez Bankası kurları, BIST bono piyasası verilerini takip edebilirsiniz.
  o BIST en çok yükselen, düşen ve işlem gören hisse senetlerini izleyebilirsiniz.
  o Hesabınıza erişerek dilediğiniz hisse senedi, VİOP veya Varant alım-satım işlemini yapabilirsiniz.
  o Tüm enstrümanların gün içi 1, 5, 60 dakikalık, günlük ve haftalık grafiklerini inceleyebilirsiniz.

  Tags: net yatırım 24 , widget matriks , eczacibasi , eczacıbaşı net yatırım 24 , eczacıbaşı androit , işlem platforma , wwwyatiı

  Users review

  from 46 reviews

  "Good"

  6.8