NET YATIRIM 24

NET YATIRIM 24

FREE

(2 stars)

(40)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Net Yatırım 24 işlem platformu artık Android üzerinde...

Eczacıbaşı Menkul Değerler A.Ş.’nin müşterilerine sunduğu Net Yatırım 24 hizmetlerine artık Android işletim sistemli cihazlardan da erişmek mümkün. Net Yatırım 24 Android sürümü ile şu işlemleri yapabiliyorsunuz:

• EMDAS: Eczacıbaşı Menkul Değerler müşterileri hesaplarına erişebilir, anlık portföy ve emirlerini takip edebilir, hisse senedi, VİOP kontratı veya Varant alış satış işlemi gerçekleştirebilirler.
• Ayarlar: Ayarlar kısmında hisse senedi ve VİOP işlemlerinizle ilgili fiyat, adet, geçerlilik süresi, emir tipi gibi ayarlarınızı yapabilir, bu sayede işlemlerinizi daha hızla gerçekleştirebilirsiniz.
• Sayfam: Takip etmek istediğiniz tüm enstrümanları sayfanıza ekleyip, detaylı bilgilerine kısa yoldan ulaşabilir, doğrudan işlem yapabilirsiniz.
• Haberler: Piyasaları yönlendiren haberleri okuyabilir, Türk ve uluslararası haber ajanslarından ve Matriks haber merkezinin hazırladığı haberlere erişebilirsiniz.
•Piyasalar:
o BIST, İzmir Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası, dünya endeksleri, Eurobond verileri, vadeli mal piyasası verileri, serbest piyasa, T.C. Merkez Bankası kurları, BIST bono piyasası verilerini takip edebilirsiniz.
o BIST en çok yükselen, düşen ve işlem gören hisse senetlerini izleyebilirsiniz.
o Hesabınıza erişerek dilediğiniz hisse senedi, VİOP veya Varant alım-satım işlemini yapabilirsiniz.
o Tüm enstrümanların gün içi 1, 5, 60 dakikalık, günlük ve haftalık grafiklerini inceleyebilirsiniz.

Tags: net yatırım 24, eczacıbaşı net yatırım 24, wwwyatiırim24net.com, eczacıbaşı androit, widget matriks, eczacibasi, işlem platforma.

Recently changed in this version

- D grubu hisse duzenlemeleri
- Kademe Analizi ve Takas Bilgileri eklendi.


Comments and ratings for NET YATIRIM 24
  • (37 stars)

    by devrim peköz on 10/04/2013

    Hızlı bir şekilde alım satım yapılabiliyor. En büyük eksiği, gösterilecek hisselerin seçiminin tek tek yapılması. Bu, programı ilk defa kullanmaya başladığınızda biraz sıkıntı oluşturuyor; çünkü örneğin 30 tane hisseyi, her seferinde "düzenle" tuşuna basarak listenize ekliyorsunuz.