Ortalama Vade

Ortalama Vade

FREE

(1 stars)

(141)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Ortalama Vade for Android screenshot
View bigger - Ortalama Vade for Android screenshot
View bigger - Ortalama Vade for Android screenshot
View bigger - Ortalama Vade for Android screenshot
Ortalama vade hesaplamasını mobil cihazınızda yapabileceğiniz bir uygulama. Ortalama vade denildiğinde çok geniş bir hesap tablosu da hazırlanabileceği bir gerçek fakat bu uygulama sadece ödemelere ve tarihlere göre ortalama vade tarihini hesaplar.

Program içerisinde baz tarihini değiştirebilirsiniz. Baz tarihini istediğiniz kadar eski bir tarih olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece eski tarihler üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Sonuçların muhasebe ve finans işlemlerinde direkt olarak kullanılması sakıncalı olabilir. Programın kullanımından dolayı uğrayabileceğiniz zararlardan şahsım sorumlu değildir.

Programda oluşacak herhangi bir hesap hatasını veya görsel problemi bana iletebilirseniz programın gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

Faydalı olması dileğiyle...

Tags: ortalama vade hesaplama, kredi ortalama vade nasıl hesaplanır, ortalama hesap, ortalama vade programi, kredide ortalama vade, go proĞraminda ortalama vade, ortalama vade tablosu, ortalama vade hesaplama problemleri, için ortalama vade hesabı, ortalama vade hesaplayıcı.

Recently changed in this version

1) Program kapatma kontrolü eklendi.
2) Genel toplam gösterme özelliği eklendi.
3) Listedeki kayıtları aktif-pasif yapma özelliği eklendi. Listeyi temizlemeden herhangi bir kaydı hesap dışı bırakabilir ve sonra tekrar hesaba ekletebilirsiniz.


Comments and ratings for Ortalama Vade

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!