Ověření Plátce DPH

Ověření Plátce DPH

FREE

(3 stars)

(56)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Věděli jste že ručení za daň nespolehlivého plátce funguje od počátku dubna 2013 v souvislosti s novelou zákona o dani z přidané hodnoty platnou od ledna 2013?

Pokud dodavatel nezaplatí DPH je označen jako "nespolehlivý plátce" a Vy jako odběratel ručíte za jeho ne-odvedení DPH. Jestliže dodavatel daň nezaplatil, musí ji uhradit ručící firma = VY!

Aplikace Ověření Plátce DPH jako nástroj včasné kontroly automaticky upozorní pokud se kterýkoliv z Vašich dodavatelů dostane na "černou listinu" nepoctivých plátců DPH. Upozornění je možné zapnout také pro insolvenční rejstřík (ISIR), nebo firmu lustrovat manuálně v obchodním a již zmiňovaném insolvenčním rejstříku.

V nastavení aplikace lze mimo intervalu zvolit omezení přenosu dat na pozadí pouze při připojení k Wi-Fi, takže nebude docházet k čerpání objemu dat z datového tarifu Vašeho operátora.

Vyhledávat je možné za pomoci našeptávače dle názvu, nebo IČ firmy. Není tedy nutné znát přímo DIČ hledaného dodavatele. Veškerá data lze následně přehledně filtrovat.

Spolehlivost dodavatele aplikace kontroluje výhradně v oficiální databázi Ministerstva financí. Vyhledávané subjekty nejsou ze zařízení odesílány, nebo jakkoliv dále použity a vše tedy zůstává plně ve Vašich rukou.

Více informací:
http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xchg/cds/xsl/financni_sprava_20360.html
http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xchg/cds/xsl/legislativa_metodika_21026.html

Prosíme o prominutí uživatelů za přítomnost malého reklamního banneru. Budeme rádi pokud další vývoj aplikace podpoříte doporučením Vašim známým.

Tags: ověření platce dič.

Recently changed in this version

- přidána možnost odstranit reklamu a podpořit další vývoj aplikace


Comments and ratings for Ověření Plátce DPH

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!