SmartBanking SK

SmartBanking SK

FREE

(5 stars)

(3K)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists

+ By Ceskoslovenska obchodna banka, a.s.

Ponúkame Vám najlepšiu slovenskú bankovú aplikáciu podľa prestížnej súťaže Mobile Rulezz 2015!
Podľa odbornej poroty obsadila v troch kategóriách (brandované aplikácie, telefónna aplikácia, a najlepší vývojár) druhé miesto.

Aplikácia je podporovaná pre telefóny a tablety s OS Android 2.2+

Zabezpečená časť „Banking“ je určená pre klientov ČSOB so službou Internetbanking 24 a ponúka aktívny prístup k účtom a službám elektronického bankovníctva.

Pre aktivovanie zabezpečenej časti je potrebné Vaše identifikačné číslo IPPID a PIN (zhodné s Internetbankingom). Po ich vložení do aplikácie Vám banka zašle na dohodnuté mobilné číslo aktivačný kľúč, resp. si ho vygenerujete prostredníctvom Tokena. Aktivačný kľúč do aplikácie zadávate iba pri prvom prihlásení. Pri ďalších prihláseniach do zabezpečenej časti je potrebný už iba Váš PIN. Ten je možné kedykoľvek zmeniť cez ČSOB Internetbanking 24. Zmenu PINu odporúčame vykonať okamžite po aktivovaní služieb elektronického bankovníctva.
V prípade potreby je možné aplikáciu deaktivovať alebo zmeniť niektoré jej parametre v ponuke Nastavenia.

Ďalšie funkcie vo verejnej časti „Smart“, sú dostupné pre každého aj bez prihlásenia, vrátane používateľov, ktorí nie sú klientami ČSOB.

Viac informácií nájdete po nainštalovaní aplikácie v sekcii „O aplikácii“. Zároveň Vám je k dispozícii Helpdesk ČSOB na adrese helpdeskeb@csob.sk alebo na telefónnom čísle 0850 111 777, zo zahraničia +421 259 668 844.

Tags: csob.apk, search csob, csob apk, čsob smart platba ako skenovať, čsob slovensko apk, čsob smartbanking apk, ippid csob, smartbanking ciarovy kod, csob smartbanking nejde mi sken, csob pre apk.

Recently changed in this version

Ponúkame Vám najlepšiu slovenskú bankovú aplikáciu podľa prestížnej súťaže Mobile Rulezz 2015!

Verzia 4.1.3:
• OCR skenovanie čísla účtu priamo z papierovej faktúry (funkcia je dostupná len pre kompatibilné zariadenia)
• SmartBooking - dohodnite si osobné stretnutie na vybraných pobočkách a nebudete musieť čakať v dlhých radoch.
• Toto je posledná verzia s podporou pre Android 2.1.x
• oprava chyby v službe Cestovné poistenie


Comments and ratings for SmartBanking SK
 • (72 stars)

  by Peter S on 29/03/2015

  Od posledneho update nefunguju sablony

 • (72 stars)

  by Silvia Gajdošová on 27/03/2015

  Chýba mi možnosť prevodu prostriedkov zo sporiaceho na bežný účet.

 • (72 stars)

  by Jozef Šumaj on 17/03/2015

  Aplikacia splnuje poziadavky na moderne a rychle pristupovanie k osobnym uctom v banke. Pozitivne hodnotim zabezpecenie (informacia pre root-nute zariadenia a pod). V aplikacii mi chyba akurat prehlad o aktivnom vyuzivani uctu - napriklad obrazovka kde budu vypisane vsetky podmienky a ich stav k aktualnemu zuctovaciemu obdobiu. Dovolim si tvrdit ze slovenska verzia aplikacie je lepsia ako CSOB CZ.

 • (72 stars)

  by Ján Bielik on 09/03/2015

  Jedine koli comu som stiahol tuto aplikaciu je aby som odoslal platbu ... ale mam smolu kedze ucet prijemcu je zahranicny a zatial som zalozku zahranicne platby nenasiel ....

 • (72 stars)

  by Marcel Filip on 08/03/2015

  Graficky sice v pohode, ale pouzitelnost je otazna. Za najvacsi nedostatok povazujem uplnu nemoznost robit prevody do zahranicia - k comu je IBAN (international!) ak v appke je predvyplneny SK IBAN a neda sa zmenit? Z akeho dovodu nie je mozne robit prevody do zahranicia?

 • (72 stars)

  by Lukáš Budoš on 08/03/2015

  Nedokazem zadat ziadny iny IBAN ako slovensky... Ani v platbach, ani vzoroch... Vsade je z nejakeho mne nepochopitelneho dovodu len SK... Tato aplikacia nedokaze poslat peniaze na zahranicny ucet...

 • (72 stars)

  by alejandro aleman on 06/03/2015

  Please add english language

More comments