פשוט לחסוך - Sygen

פשוט לחסוך - Sygen

FREE

(3 stars)

(115)


Download for Android

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
ניהול פיננסי במכשיר הנייד.
כל חשבונות הבנק וכל כרטיסי האשראי במקום אחד.
הרשם כעת ותוכל לעקוב אחר הכסף שלך - הכנסות, הוצאות ועמידה ביעדי תקציב.

האפליקציה היחידה בישראל המאפשרת לך להתחיל ולחסוך כסף עוד היום.
המערכת תרכז עבורך אוטומטית למסך אחד את כל המידע הפיננסי שלך ותאפשר לך לראות במסך אחד את כלל ההכנסות וההוצאות שלך, להגדיר יעד חיסכון, להישאר מעודכן בנעשה בחשבונותיך בכל זמן ומכל מקום ולקבל התראות בכל עת שנדרשת תשומת ליבך.

פשוט לחסוך היא אפליקציה חינמית מבית sygen.co.il
אפליקציית פשוט לחסוך מאפשרת לך לקחת את השליטה הפיננסית לידיים שלך ולהתחיל עוד היום לשלוט בהוצאות ולהתחיל לחסוך ! בכל רגע נתון תוכל להתעדכן דרך הנייד שלך ולדעת כמה נותר לך לבזבז, וזאת מבלי לחרוג מהיעדים שהצבת! מהיום מתחילים לעמוד ביעדי החיסכון ולהגשים חלומות!

האפליקציה תומכת בנתוני כרטיסי אשראי מהחברות:
ישראכרט, ויזה כאל, אמריקן אקספרס, דיינרס, לאומי קארד

האפליקציה תומכת בנתוני בנקים:
בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, בנק הבינלאומי, בנק מזרחי טפחות, בנק מסד, בנק אוצר החייל, בנק איגוד, יובנק, בנק מרכנתיל, בנק ערבי ישראלי, בנק יהב

מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מראים כי 8 מתוך 10 משקי בית אינם יודעים מהו מצבם הפיננסי האמיתי. רוב משקי הבית בישראל לא מצליחים לשלוט על ההוצאות ולא מצליחים לצאת מהמינוס. אפליקציית פשוט לחסוך נועדה לגרום למשקי הבית להבין ולשלוט בעולמם הפיננסי, וכפועל יוצא מכך להציב יעדי חסכון, לצמצם הוצאות ולחסוך – פשוט לחסוך! האפליקציה מאפשרת לך להתעדכן במצבך העדכני בכל עת ולדעת כמה נותר לך להוציא על מנת להשיג את יעד החיסכון שהצבת , המערכת היא אוטומטית כך שבכל יום המידע יעודכן וישאיר אותך עם אצבע על הדופק !

פשוט במסך אחד- במסך אחד, ללא מאמץ ובצורה אוטומטית תוכל לראות את כל המידע הפיננסי שלך מכל חשבונות הבנק ומכל כרטיסי האשראי. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את חשבונותיך בתהליך הרשמה פשוט קל ומאובטח.

פשוט לשלוט- כל המידע הפיננסי שלך פרוש בפניך במסך פשוט וברור, מכאן השליטה על ההכנסות וההוצאות תהיה קלה יותר. בנוסף, מערכת ההתראות תעדכן אותך בכל פעילות חריגה הנעשית בחשבונותיך ובכרטיסי האשראי ( חיובים חריגים , הוצאות חריגות , כפל חיובים )

פשוט בטוח- נושא אבטחת המידע ופרטיות המשתמש הוא בעל חשיבות עליונה ובראש סדר העדיפויות שלנו ,לכן נקטנו באמצעי האבטחה המחמירים ביותר ובסטנדרטים של המערכת הבנקאית כך שתוכל להתעדכן בצורה מאובטחת ומוגנת. האפליקציה היא לצפייה בלבד ולא ניתן לבצע פעולות בנקאיות דרכה. בשום שלב לא נדרשים פרטים מזהים כגון שם או תעודת זהות וכך נשמרת פרטיותך!

פשוט להירשם- הורד והירשם בכמה צעדים פשוטים ומהירים ותוכל להתחיל כעת לנהל את הכסף שלך בקלות וביעילות !

Tags: פשוט לחסוך, pauy kjxul.

Recently changed in this version

- זכור אותי - בכניסה לאפליקציה

כמו כן תוקנו באגים - אנו מודים לכם על המשוב שעוזר לנו לשפר ולתקן את האפליקציה.


Comments and ratings for פשוט לחסוך - Sygen
 • (54 stars)

  by עומרי חביב on 11/01/2014

  אפליקציה מעולה!!

 • (54 stars)

  by Sarah Minchom on 18/12/2013

  Doesn't support my bank (Mizrahi) so I wasn't able to check it out fully, but is a great concept and simple design. Would be nice to see some more high resolution images though (icons, etc). Great start though devs! Will check back in a few months to se

 • (54 stars)

  by Nir Regev on 27/10/2013

  עושה כל מה שהיא אמורה לעשות. נותנת את תמונת המצב הכספית בלחיצת כפתור. באמת עוזר לא לחרוג מהתקציב.

 • (54 stars)

  by דוד מתתיהו on 17/09/2013

  האפליקציה נראת מעולה ויש בה בדיוק את האופציות שצריך בלי כל השטויות שמסביב אבל מה עם לקוחות מזרחי טפחות? לכן כרגע זה לא ממש רלוונטי לכל לקוחות

 • (54 stars)

  by מרטין ש. on 25/07/2013

  אי אפשר לצאת מהתוכנה ואין לחצן יציאה או עזרה או אודות. קצת חובבני בשביל תוכנה שמבקשת פרטים כאלה ממני.

 • (54 stars)

  by Sagi Elgavi on 22/07/2013

  מומלצת מאוד

 • (54 stars)

  by tamir kamari on 22/07/2013

  רשום שתומך במזרחי טפחות וזה לא!