ÚčtyScreenshots

Description

Účty sú jednoduchá jednoúčelová aplikácia určená pre klientov Slovenskej sporiteľne, ktorí majú aktivovanú službu Internetbanking.

Po jej spustení vidíte zoznam účtov, ku ktorým máte prístup a v rámci nich všetky transakcie. Namiesto neidentifikovateľných čísel a skratiek aplikácia zobrazuje skutočné názvy spoločností, s ktorými obchodujete. Vďaka vyhľadávaniu máte rýchly prehľad napríklad o tom, koľko ste minuli v konkrétnom obchode alebo na čerpacej stanici.

Kľúčové funkcie aplikácie:
- prihlasovanie prostredníctvom vlastného nadefinovaného PINu
- prehľad operácií pre jednotlivé účty
- Sporomessage: vaša inteligentná peňaženka
- zobrazenie skutočných názvov obchodníkov
- vyhľadávanie v obratoch
- prepojenie s aplikáciou Platby

Nainštalujte si aj bezplatnú aplikáciu Platby, s ktorou môžete pohodlne a rýchlo posielať peniaze cez mobil.

Pri prvom spustení aplikácie použijete svoje prihlasovacie údaje do Internetbankingu a vytvoríte si vlastný 4-miestny číselný PIN. Zdieľaný PIN vám bude slúžiť na prihlasovanie sa do aplikácií Účty a Platby. Aplikácia vás odhlási po pätnástich minútach nečinnosti alebo po troch neúspešných pokusoch zadania PINu. Pre ďalšie použitie je potrebné znova sa prihlásiť a vytvoriť nový PIN.

Z dôvodu prechodu na nový informačný systém aplikácia zobrazí vaše transakcie od 11. 11. 2011.

V prípade, že máte v súvislosti s našimi aplikáciami akékoľvek otázky, pripomienky, alebo chcete vyriešiť konkrétny problém, môžete sa nám ozvať jedným z týchto troch spôsobov:
- napísať e-mail na sporoapps@slsp.sk
- pridať príspevok na nástenku alebo poslať správu na našej Facebook stránke fb.com/SporoApps
- tweetnuť správu pre náš Twitter účet @SporoApps

Tags: penazenka , rozsirena realita picture , aplikacie penazenka , libraries , aplikácia účty verzia , penazenka androiod aplikacia , penazenka pre , učty alianz

Users review

from 188 reviews

"Good"

6.8