FREE DOWNLOAD

Göğüs Estetik

  • SEARCH TYPE
  Göğüs Estetik icon

  Göğüs Estetik

  by: Doktoron 2 2.2

  2.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Estetik operasyon olmaya karar verdiniz fakat acaba nasıl olacak merak mı ediyorsunuz? Bu uygulama tam size göre simülasyon ile ya örnek resim üzerinde veya kendi fotoğrafınızı çekerek üzerinde oynamalar ve denemeler yaparak resminize istediğiniz şekli verebiliyorsunuz. Aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrası bilgilere erişebiliyor, hastanemizi arayabiliyor ve Op.Dr. Fatih Dağdelen 'e online olarak sorular sorabiliyorsunuz! Sizde estetik ile değişim istiyorsanız bize mesaj yazabilir soru sorabilir, resimlerinizi ve videolarınızı çekip gönderebilir aynı zamanda randevu alabilirsiniz!

  Ünlü cerrah Op.Dr. Fatih Dağdelen mukemmel değişim için sizi bekliyor!
  www.dr-fatihdagdelen.com

  Göğüs estetik uygulaması ile kendi göğüslerinizi kendiniz estetik yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece göğsünüzün resmini çekmeniz ve hangi boyutlarda büyütüp küçültmek istemenizdir. Bu yapmış olduğunuz değişiklikleri kaydederek Op.Dr. Fatih DAĞDELEN 'e mail yolu ile gönderebilirsiniz.

  Dora Hospital
  0090 212 337 32 32
  www.dorahospital.com.tr
  www.superdegisim.com

  Tags: gous amelıyatı estetık , ih dagdelen , fatih dagdelen , fatih dagdelen gögüs estetigi , göğüs estetik , gogusestetik , a

  Users review

  from 2 reviews

  "Poor"

  2.2