FREE DOWNLOAD

Kuzey Kıbrıs Eczaneler

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması size en yakın nöbetçi eczaneyi gösterir. Eczane bilgileri, Google Map üzerinde, anlaşılır bir dil ile yazılmış yol tarifi ve telefon numaraları ile birlikte sunulur.

  Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile istemiş olduğunuz Eczaneyle tek bir dokunuş ile konuşabilirsiniz.

  Son derece basit kullanımı sayesinde Kuzey Kıbrıs’ta eczanelere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  Uygulamanın Özellikleri
  --------------------------------

  * Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması mesai saatleri dışında size en yakın nöbetçi eczane adres ve telefon bilgilerini listeler.

  * Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması mesai saatlerinde,
  bulunduğunuz “bölgeye” en yakın eczaneyi gösterir.

  * Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile aramış olduğunuz eczaneye ulaşmak için tek yapmanız gereken uygulama üzerindeki haritaya dokunmaktır.

  * Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile bulunduğunuz bölgeye en yakın eczanenin ne kadar mesafede olduğunu görebilirsiniz.*

  * Google map ile eczanenin harita üzerindeki konumunu ve bulunduğunuz bölgeye olan mesafesini görüntüleyebilirsiniz.

  * Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması Ambulans, İtfaiye, Polis gibi acil durumlarda ihtiyaç duyabileceğiniz önemli telefon numaralarına tek dokunuşla ulaşmanıza yardımcı olur.

  *Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile Kuzey Kıbrıs’ta bulunan tüm eczane bilgilerine her zaman her yerde ulaşabilirsiniz.

  * Bu servisten yararlanabilmek için Android uyumlu telefonuzun işletim sisteminin en az Android 2.2 olması gerekmektedir. Telefonunuzun GPS özelliği ve internet bağlantısının aktif olması gerekmektedir.

  Tags: zoom kıbrıs , kktc turkcell , k?br?s ezzaneleri , eczane , turkcell telefon numaraları , kuzey kıbrıstaki eczaneler ve telefon numaraları , kuzey kibris , kıbrıs eczane telefon numaraları

  Users review

  from 96 reviews

  "Great"

  7.8