NutriAtlas Free

NutriAtlas Free

FREE

(3 stars)

(1K)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikace pro každého příznivce zdravého životního stylu ! Zjistěte co znamená každé Éčko. Naskenujte si čárový kód potraviny a hned víte co obsahuje. Pro inspiraci si najděte zdravý recept a připravte si lístek na další nákup.

Seznam Éček - detailní informace včetně označení jejich nebezpečnosti. Praktické informace už budete mít vždy po ruce ve vašem mobilu, vyhledávat lze podle číselného kódu i názvu.

Databáze potravin - obsahuje přes 14 000 potravin včetně fotografií, složení a nutričních informací. Potraviny můžete vyhledávat podle názvu nebo naskenováním jejich čárového EAN kódu. Pomocí aplikace můžete sami přidat další nové potraviny nebo existující potraviny hodnotit.

Zdravé recepty - najděte si rychle recept, který bude nejen zdravý, ale taky si na něm pochutnáte. Vyberte si nejlépe hodnocený recept nebo přidejte svůj vlastní.

Nákupní lístky - vytvořte si seznam na nákup na webu nebo v mobilu. V obchodě budete hned vědět co koupit a hned si to odškrtnete na displeji svého telefonu.

Data v aplikaci jsou provázané s Vaším osobním profilem na www.lidicky.cz

Tags: nutriatlas apk, nutriatlas, aplikace apk, zdrave recepty, nutriatlas.apk, databáze potravin, databáze ean, databáze, kaloricke tabulky pro.apk, aplikace pro.

Recently changed in this version

Zcela nová verze, aplikace byla nově vytvořená, s novým designem a řadou nových funkcí a vylepšení.
Více informací na www.NutriAtlas.cz

Nová aktualizace obsahuje podporu i pro zařízení bez automatického ostření (autofocus)


Comments and ratings for NutriAtlas Free
 • (46 stars)

  by Julius Bems on 27/04/2014

  Napad dobry, uz len by to chcelo verziu, ktora ma databazu produktov offline kvoli rychlejsim odozvam atd.

 • (46 stars)

  by Radim Šedivý on 16/01/2014

  OK, že to po mně chce těch údajů při zadávání výrobku docela dost, místo toho, aby se to spokojilo s EANem, názvem a fotkou... Ale, všechno to zadám, dokonce vyberu fotku, kterou nemůžu z aplikace vyfotit, musím ji vybrat a startovat kvuli tomu fotak. No a kdyz to vsechno vyplnim a fotku vyberu, dostanu hlášku "Aplikace se zastavila." A to to zkouším na Samsung Galaxy S3 na tom by to mohli otestov

 • (46 stars)

  by Karel Kouřil on 12/08/2013

  Výborný pomocník pro nakupování zdravých potravin.

 • (46 stars)

  by roman bocek on 21/03/2013

  Nedotazene

 • (46 stars)

  by Michal Stráník on 03/03/2013

  Webová stránka v Androidu :-(