Kuzey Kıbrıs Eczaneler

Kuzey Kıbrıs Eczaneler

FREE

(2 stars)

(64)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Kuzey Kıbrıs Eczaneler for Android screenshot
View bigger - Kuzey Kıbrıs Eczaneler for Android screenshot
View bigger - Kuzey Kıbrıs Eczaneler for Android screenshot
Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması size en yakın nöbetçi eczaneyi gösterir. Eczane bilgileri, Google Map üzerinde, anlaşılır bir dil ile yazılmış yol tarifi ve telefon numaraları ile birlikte sunulur.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile istemiş olduğunuz Eczaneyle tek bir dokunuş ile konuşabilirsiniz.

Son derece basit kullanımı sayesinde Kuzey Kıbrıs’ta eczanelere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Uygulamanın Özellikleri
--------------------

* Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması mesai saatleri dışında size en yakın nöbetçi eczane adres ve telefon bilgilerini listeler.

* Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması mesai saatlerinde,
bulunduğunuz “bölgeye” en yakın eczaneyi gösterir.

* Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile aramış olduğunuz eczaneye ulaşmak için tek yapmanız gereken uygulama üzerindeki haritaya dokunmaktır.

* Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile bulunduğunuz bölgeye en yakın eczanenin ne kadar mesafede olduğunu görebilirsiniz.*

* Google map ile eczanenin harita üzerindeki konumunu ve bulunduğunuz bölgeye olan mesafesini görüntüleyebilirsiniz.

* Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması Ambulans, İtfaiye, Polis gibi acil durumlarda ihtiyaç duyabileceğiniz önemli telefon numaralarına tek dokunuşla ulaşmanıza yardımcı olur.

*Kuzey Kıbrıs Turkcell Eczane uygulaması ile Kuzey Kıbrıs’ta bulunan tüm eczane bilgilerine her zaman her yerde ulaşabilirsiniz.

* Bu servisten yararlanabilmek için Android uyumlu telefonuzun işletim sisteminin en az Android 2.2 olması gerekmektedir. Telefonunuzun GPS özelliği ve internet bağlantısının aktif olması gerekmektedir.

Tags: zoom kıbrıs, eczane, turkcell telefon numaraları, kıbrıs eczane telefon numaraları, kktc turkcell, kuzey kıbrıstaki eczaneler ve telefon numaraları, k?br?s ezzaneleri, kuzey kibris.

Comments and ratings for Kuzey Kıbrıs Eczaneler
  • (38 stars)

    by izzet sakalli on 28/04/2013

    Benim cok isime yaradi bu program. Ozellikle biri hasta olunca nobetci eczane nerede nasil bulurum? derdine son verdi. Gorulen o ki Innovia sirketi (Kibris) yapti yazilimi. Hem KKTCELL'e hem de Innovia'ya tesekurler.

  • (38 stars)

    by Tanur Sertuğlu on 13/04/2013

    Iphone'da gayet düzgün çalışan program Android'de canı isterse çalışmakta.. 5 defa kullanma ihtiyacı hissedip çalıştırdıysam 4'ünde çalışmadı. Hiç çalışmıyor diyemem 1 kez çalıştı çünkü... Dengesizliği giderilir ve çalışacağına güvenilebilir hale gelirse kullanışlı bir application olacak.