NutriAtlas Free

NutriAtlas Free

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikace pro každého příznivce zdravého životního stylu ! Zjistěte co znamená každé Éčko. Naskenujte si čárový kód potraviny a hned víte co obsahuje. Pro inspiraci si najděte zdravý recept a připravte si lístek na další nákup.

Seznam Éček - detailní informace včetně označení jejich nebezpečnosti. Praktické informace už budete mít vždy po ruce ve vašem mobilu, vyhledávat lze podle číselného kódu i názvu.

Databáze potravin - obsahuje přes 14 000 potravin včetně fotografií, složení a nutričních informací. Potraviny můžete vyhledávat podle názvu nebo naskenováním jejich čárového EAN kódu. Pomocí aplikace můžete sami přidat další nové potraviny nebo existující potraviny hodnotit.

Zdravé recepty - najděte si rychle recept, který bude nejen zdravý, ale taky si na něm pochutnáte. Vyberte si nejlépe hodnocený recept nebo přidejte svůj vlastní.

Nákupní lístky - vytvořte si seznam na nákup na webu nebo v mobilu. V obchodě budete hned vědět co koupit a hned si to odškrtnete na displeji svého telefonu.

Data v aplikaci jsou provázané s Vaším osobním profilem na www.lidicky.cz

Tags: nutriatlas apk, nutriatlas, aplikace apk, zdrave recepty, nutriatlasapk, databáze potravin, databáze ean, kaloricke tabulky proapk, databáze potravin podle čárového kódu, recepty.

Recently changed in this version

Zcela nová verze, aplikace byla nově vytvořená, s novým designem a řadou nových funkcí a vylepšení.
Více informací na www.NutriAtlas.cz

Nová aktualizace obsahuje podporu i pro zařízení bez automatického ostření (autofocus)


Comments and ratings for NutriAtlas Free
 • (64 stars)

  by Radim Šedivý on 16/01/2014

  OK, že to po mně chce těch údajů při zadávání výrobku docela dost, místo toho, aby se to spokojilo s EANem, názvem a fotkou... Ale, všechno to zadám, dokonce vyberu fotku, kterou nemůžu z aplikace vyfotit, musím ji vybrat a startovat kvuli tomu fotak. No

 • (64 stars)

  by Radim Šedivý on 16/01/2014

  OK, že to po mně chce těch údajů při zadávání výrobku docela dost, místo toho, aby se to spokojilo s EANem, názvem a fotkou... Ale, všechno to zadám, dokonce vyberu fotku, kterou nemůžu z aplikace vyfotit, musím ji vybrat a startovat kvul

 • (64 stars)

  by Karel Kouřil on 12/08/2013

  Výborný pomocník pro nakupování zdravých potravin.

 • (64 stars)

  by Karel Kouřil on 12/08/2013

  Výborný pomocník pro nakupování zdravých potravin.

 • (64 stars)

  by jakub xotox kovacs on 25/06/2013

  Aplikacia je urobena pekne, no chyba mi tam plny ofline popisok ku kazdemu Ecku. Ked si vyberiem z menu E-cok nejake aditivum, cakal by som, ze sa mi vyroluje presne to, co mate na stranke. Nanestastie sa mi ukaze to iste ako bolo v spolocnej tabulke s od

 • (64 stars)

  by roman bocek on 21/03/2013

  Nedotazene

 • (64 stars)

  by Michal Stráník on 03/03/2013

  Webová stránka v Androidu :-(