NutriAtlas Free

NutriAtlas Free

FREE

(4 stars)

(1K)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikace pro každého příznivce zdravého životního stylu ! Zjistěte co znamená každé Éčko. Naskenujte si čárový kód potraviny a hned víte co obsahuje. Pro inspiraci si najděte zdravý recept a připravte si lístek na další nákup.

Seznam Éček - detailní informace včetně označení jejich nebezpečnosti. Praktické informace už budete mít vždy po ruce ve vašem mobilu, vyhledávat lze podle číselného kódu i názvu.

Databáze potravin - obsahuje přes 14 000 potravin včetně fotografií, složení a nutričních informací. Potraviny můžete vyhledávat podle názvu nebo naskenováním jejich čárového EAN kódu. Pomocí aplikace můžete sami přidat další nové potraviny nebo existující potraviny hodnotit.

Zdravé recepty - najděte si rychle recept, který bude nejen zdravý, ale taky si na něm pochutnáte. Vyberte si nejlépe hodnocený recept nebo přidejte svůj vlastní.

Nákupní lístky - vytvořte si seznam na nákup na webu nebo v mobilu. V obchodě budete hned vědět co koupit a hned si to odškrtnete na displeji svého telefonu.

Data v aplikaci jsou provázané s Vaším osobním profilem na www.lidicky.cz

Tags: nutriatlas apk, nutriatlas, zdrave recepty, nutriatlas.apk, aplikace apk, databáze potravin, databáze ean, databáze ean kódů, seznam ecek, nutri atlas.

Recently changed in this version

Zcela nová verze, aplikace byla nově vytvořená, s novým designem a řadou nových funkcí a vylepšení.
Více informací na www.NutriAtlas.cz

Nová aktualizace obsahuje podporu i pro zařízení bez automatického ostření (autofocus)


Comments and ratings for NutriAtlas Free
 • (66 stars)

  by Julius Bems on 27/04/2014

  Napad dobry, uz len by to chcelo verziu, ktora ma databazu produktov offline kvoli rychlejsim odozvam atd.

 • (66 stars)

  by Radim Šedivý on 16/01/2014

  OK, že to po mně chce těch údajů při zadávání výrobku docela dost, místo toho, aby se to spokojilo s EANem, názvem a fotkou... Ale, všechno to zadám, dokonce vyberu fotku, kterou nemůžu z aplikace vyfotit, musím ji vybrat a startovat kvuli tomu fotak. No a kdyz to vsechno vyplnim a fotku vyberu, dostanu hlášku "Aplikace se zastavila." A to to zkouším na Samsung Galaxy S3 na tom by to mohli otestov

 • (66 stars)

  by Karel Kouřil on 12/08/2013

  Výborný pomocník pro nakupování zdravých potravin.

 • (66 stars)

  by roman bocek on 21/03/2013

  Nedotazene

 • (66 stars)

  by Michal Stráník on 03/03/2013

  Webová stránka v Androidu :-(