טעמים שרואים מכאן

טעמים שרואים מכאן by yossoft

FREE

(4 stars)

(17)


Download for Android

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
http://teamimmikan.blogspot.com/
בלוג הבישול המצליח עכשיו בנייד :)

קצת עליי
---------
אני חובבת בישול ובעיקר אפייה. את האהבה הגדולה שלי לאוכל גיליתי בגיל צעיר ועם השנים צברתי כמות לא מבוטלת של מתכונים שמעולם לא הצלחתי לאגד בצורה מסודרת ונגישה. אני בד"כ מבשלת בצורה מאולתרת וללא מתכון ואם אני כבר משתמשת במתכון, אני נוטה לרשום אותו על גבי פיסת כל נייר מזדמנת, שתמיד מצליחה ללכת לאיבוד.

באופי שלי אני לא בנאדם מסודר וכל החיים שלי מתנהלים במעין חוסר סדר שבא לידי ביטוי בין היתר, באיבוד כל חפץ שלא מחובר לי לגוף (הפריטים שאני נוטה לאבד באופן שיטתי הם משקפי שמש ופיסות נייר שרשומים עליהם מתכונים שונים). באופן פרדוקסלי, נטייה זו אינה באה לידי ביטוי בבישול ובאפייה שלי, שם אני מסודרת ומרוכזת להפליא.

בניסיון ליצור לעצמי ספר מתכונים מסודר החלטתי לפתוח את הבלוג הזה, בו אני מתעדת את כל המנות האהובות עליי ואת ההרפתקאות הקולינריות שלי- מעין ספר מתכונים מקוון.

בנוסף לאהבתי הגדולה לבישול ואפייה (בעיקר אפייה), אני גם חובבת צילום. לצערי לא יצא לי עדיין ללמוד צילום באופן מסודר ולכן אני מגדירה את עצמי כצלמת חובבת אוטודידקטית (אם להודות על האמת, את רוב הידע לי בצילום קיבלתי מהחצי השני שלי). את כל התמונות בבלוג אני מצלמת במצלמת NIKON D-70 בד"כ בשימוש בעדשת מאקרו TAMRON 50mm שהחצי השני רכש עבורי לאחרונה.

אני מקווה שהבלוג הזה יהווה השראה בקרב בשלנים חובבים שמאמינים בבישול ביתי ופשוט המשלב טעמים מקומיים, עונתיים וטריים.

Recently changed in this version

1.1


Screenshots טעמים שרואים מכאן
View bigger - טעמים שרואים מכאן for Android screenshot
View bigger - טעמים שרואים מכאן for Android screenshot
Comments and ratings for טעמים שרואים מכאן

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!