מודיעין בכף ידךScreenshots

Description

אפליקציית הסמארטפון היחידה שמוקדשת למודיעין והסביבה. מדריך מקיף, שימושי וייחודי בעברית ובאנגלית לכל התושבים, העובדים והמבקרים בעיר. האפליקציה מעניקה לכם את כל המידע שאתם רוצים על בתי-עסק ומבצעים חמים, שירותים ציבוריים, אירועים, טיולים, אטרקציות ועוד... בדרך אטרקטיבית, קלה לשימוש וידידותית לסביבה!

מדוייקת ועדכנית, האפליקציה של מודיעין היא כמו חבר מקומי מעורה – נוצרה ע"י תושבי מודיעין, עבור תושבי מודיעין!

האפליקציה כוללת:
- מבצעים חמים והנחות המעודכנים באופן תדיר, ומסודרים בצורה המאפשרת לכם למצוא בקלות את המבצעים שאתם מחפשים.
- שירותים ציבוריים כגון משרדי ממשלה, מחלקות בעירייה, מוסדות חינוך, שירותי תחבורה, קופות חולים, בתי כנסת, מקוואות, דואר וכיו"ב...
- מידע שימושי, כמו לדוגמא: נקודות מחזור, כספומטים, תחנות דלק ועוד...
- אירועים עדכניים, אטרקציות וטיולים בעיר ובסביבה.
- פרטים של בתי עסק ובעלי מקצוע מכל סוג שהוא, כולל מקומות בילוי, חנויות, שירותים מקצועיים ופיננסיים, נדל"ן ואחזקת בית, ועוד ועוד...

כל דף של בית עסק/שירות/אירוע כולל:
- לינקים חיים למספרי טלפון, כתובת אימייל, אתר אינטרנט, ואתרי רשתות חברתיות (פייסבוק, יו-טיוב, וכיו"ב), כך שבנגיעה אחת אתם יכולים ליצור קשר או לבדוק און-ליין.
- כתובת, עם מיקום מדויק במפה של גוגל ודרך הגעה.
- תיאור קצר ואינפורמטיבי המאפשר לכם לבחור ולמצוא בדיוק מה שאתם צריכים.
- שעות פתיחה או זמינות.
- הוכחה חברתית/מועדפים. אתם יכולים לשמור עסק או שירות שאתם אוהבים או משתמשים בו תדירות כ'מועדף', כך שתוכלו ליצור איתו קשר בקלות. זה נותן לו 'לייק' בדומה לפייסבוק, והאפליקציה מציגה כמה 'לייקים' יש לו, כך שמשתמשים אחרים יודעים שמדובר בעסק מקומי טוב ואמין.
- אפשרות שיתוף, כך שאתם יכולים לשתף פרטים דרך פייסבוק, טוויטר, ב-sms או במייל.
- מאפיינים אפשריים נוספים, כמו לדוגמא גלריית תמונות וקבצי PDF – למקסום החוויה שלכם והכללת כל מידע נוסף שאולי תרצו; וכמובן מבצעים, שכל עסק יוכל להריץ מתי וכמה שהוא רוצה.

כחברה מקומית אנחנו מעריכים את האינפוט וההצעות שלכם, על מנת שהאפליקציה תוכל לעבוד באופן יעיל ככל האפשר עבור כל אחד במודיעין והסביבה.

אם יש לכם שאלה, או משהו לומר לנו, אנא צרו עימנו קשר: info@modiinapp.com

עדכוני גרסה קודמים:

גרסה 1.0.65 (אוקטובר 2012) - תוקנה בעיה שלחצן החזרה במכשירים מסוימים לא תמיד עבד כפי שהוא אמור לעבוד.

גרסה 1.0.64 (ספטמבר 2012) - המפות עכשיו כוללות ג’י.פי.אס, כך שניתן לראות לא רק את המסלול למקום מסוים, אלא גם את מיקום המשתמש במהלך המסלול.

אם משום מה לא יצא לכם להיכנס לאפליקציה בזמן האחרון, יש המון-המון תוכן חדש שהתווסף, וממשיך להתווסף כל יום, שיעזור לכם לחסוך זמן וכסף וליהנות מהעיר שלנו :)

Users review

from 184 reviews

"Great"

8.4