Bayram Mesajları

Bayram Mesajları by Arox

FREE

(2 stars)

(158)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Bayram Mesajları uygulamasında;

- Bayram Mesajları ve Esprili Bayram Mesajları olmak üzere 2 başlık altında bayram mesajları bulunmaktadır. Ayrıca 'Özel Mesajlar' kısmında kendi mesajlarınızı kaydebilirsiniz.
- Mesajları kısa mesaj olarak ya da uygulama içinde bulunan tebrik kartları üzerinde e-posta olarak gönderebilirsiniz.
- Dilediğiniz kategoriden istediğiniz mesajı seçip bu mesaj için istediğiniz kadar kişi ekleyebiliirsiniz.
- Kişiye özel mesaj gönderimi yaparken seçtiğiniz kişi için uygulamada size sunulan hitap sözlerinden birini seçebilirsiniz.
- Kişiye özel mesaj gönderiminde, hitap sözü ve kişinin telefon rehberinde geçen adı gönderilecek olan mesajın başına otomatik olarak eklenir.
- Mesajınızı göndermeden önce mesaj içeriğinde tam olarak ne yazdığını görebilir ve dilerseniz üzerinde değişiklik yaparak da gönderebilirsiniz.
- Veya dilerseniz çok kolaylıkla mesaj listesinden bir mesajı dilediğiniz kişilere toplu olarak çok hızlı bir şekilde kısa mesaj olarak ya da e-posta ile tebrik kartı olarak gönderebilirsiniz.

Keywords: bayram, mesaj, sms, mesajlar, kandil, özel mesaj, çoklu mesaj, bayram mesajları, tebrik kartları, çoklu eposta, çoklu email, toplu sms

Tags: bayram mesajları, bayram tebrikleri, bayrammesejları, bayram mesajlarl, özel bayram mesajları, esprili bayram mesajları, özel bayram kartları, bayram mesajı, bayram mesejlari, özel mesajlar.

Recently changed in this version

- Alıcı listesinden kişileri tek tek silmek yerine seçili kişilerin hepsini birden silebilme özelliği eklendi.


Comments and ratings for Bayram Mesajları

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!