Bayram MesajlarıScreenshots

Description

Bayram Mesajları uygulamasında;

- Bayram Mesajları ve Esprili Bayram Mesajları olmak üzere 2 başlık altında bayram mesajları bulunmaktadır. Ayrıca 'Özel Mesajlar' kısmında kendi mesajlarınızı kaydebilirsiniz.
- Mesajları kısa mesaj olarak ya da uygulama içinde bulunan tebrik kartları üzerinde e-posta olarak gönderebilirsiniz.
- Dilediğiniz kategoriden istediğiniz mesajı seçip bu mesaj için istediğiniz kadar kişi ekleyebiliirsiniz.
- Kişiye özel mesaj gönderimi yaparken seçtiğiniz kişi için uygulamada size sunulan hitap sözlerinden birini seçebilirsiniz.
- Kişiye özel mesaj gönderiminde, hitap sözü ve kişinin telefon rehberinde geçen adı gönderilecek olan mesajın başına otomatik olarak eklenir.
- Mesajınızı göndermeden önce mesaj içeriğinde tam olarak ne yazdığını görebilir ve dilerseniz üzerinde değişiklik yaparak da gönderebilirsiniz.
- Veya dilerseniz çok kolaylıkla mesaj listesinden bir mesajı dilediğiniz kişilere toplu olarak çok hızlı bir şekilde kısa mesaj olarak ya da e-posta ile tebrik kartı olarak gönderebilirsiniz.

Keywords: bayram, mesaj, sms, mesajlar, kandil, özel mesaj, çoklu mesaj, bayram mesajları, tebrik kartları, çoklu eposta, çoklu email, toplu sms

Tags: bayram mesajları , bayram tebrikleri , bayram mesajlarl , bayrammesejları , özel bayram kartları , özel bayram mesajları , bayram mesajı , bayram mesejlari , özel mesajlar

Users review

from 229 reviews

"Great"

7.8