EMT Live

EMT Live

FREE

(4 stars)

(76)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
EMT Live on äpp, mis koondab eelkõige EMT poolt toetatavate ürituste info ning milles saad koostada oma personaalset kava, osta mugavalt m-pileteid kontsertidele, spordiüritustele ja festivalidele.

Kasuta uudseid m-pileteid, millede tasu lisatakse Sinu mobiiliarvele. Ürituste infost leiad kõik vajaliku - ajakavad, esinejate ja osalejate detailse info, asukohakaardid ja vajalikud juhised, pildid ning videod ja palju muud põnevat. EMT Live äpis on nii meelelahutuse, muusika, kino, teatri kui spordiga seotud üritusi üle terve Eesti.

Recently changed in this version

EMT Live uuendused 1.3.3:
- Veaparandused


Comments and ratings for EMT Live
 • (58 stars)

  by Widzhit W on 27/03/2014

  Festivalide jaoks on meeldetuletus kasutu, kuna saab seada ainult kogu kontserdi algusaja järgi. Oleks aga vaja esinejapõhiselt, et jõuda lemmikuid õigel ajal kuulama ja vaatama.

 • (58 stars)

  by Lauri Toomsalu on 21/12/2013

  EMT Live rakendusse on lisatud eeskätt üritused, mis kuuluvad EMT toetavate ürituste hulka ning püüame pakkuda võimalikult mitmekesist sisu, et kõik leiaksid enda jaoks sobiva ürituse. Sel aastal on tulemas veel mitmeid üritusi ning juba tegeletakse järgmise aastaga :)

 • (58 stars)

  by Erko Aasma on 21/11/2013

  Pöffi programmi filmile pileteid pole ostukorvist võimalik kustatada, see ristike seal paremas servas lihtsalt ei tööta. Mistahes kohale vajutades avab saali plaani. Desire S ja Android 4.0

 • (58 stars)

  by Margus Räästas on 12/07/2013

  igapäevane uuendus puudub! üritusi üks, mille pileti ostmine ebaõnnestub. mul on häbi emt klient olla! rakenduses vaid üksainus tulekul üritus, kõik ülejäänud on juba ammu toimunud.

 • (58 stars)

  by Karmen Ojamäe on 19/05/2013

  Mõnus kasutada xD

 • (58 stars)

  by Priit Võrk on 01/04/2013

  Androidi rakendus võiks olla ikka holo kujundusega, mitte iOS pealt maha võetud otse.

 • (58 stars)

  by Toomad Teebnalja on 31/03/2013

  Laed mobiilsed interneti kasutades alla, kuid kasutada ei saa. Veateade "puudub internetiühendus, rakenduse sisu ei laadita". Arendaja võiks enne avaldamist ruutimata telefoniga ka proovida. Hetkel täielik ajaraiskamine ja pettumus. Emt kui käisite selle eest arendajate üle 1000 euro, olete üle maksnud.

More comments