Hangi Kampanya ? HD

Hangi Kampanya ? HD

500 - 1,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Hangi Kampanya ? HD for Android screenshot
View bigger - Hangi Kampanya ? HD for Android screenshot
View bigger - Hangi Kampanya ? HD for Android screenshot
View bigger - Hangi Kampanya ? HD for Android screenshot
“Hangi Kampanya?”, Garanti Bankası kredi kartlarının sunduğu tüm kampanyaları anında cebinize getiren uygulama!
Bu uygulama ile Bonus, Money, Flexi, Miles&Smiles kredi kartı, American Express ve Paracard'a özel kampanyalar, bulunulan lokasyona özel olarak harita üzerinde görüntülenebiliyor. Sektöre ve markaya özel aramalarla kart sahipleri arama yaparak sahip oldukları karta özel kampanyalara ve kampanya detaylarına kolayca ulaşabiliyor. Takip etmek istenen kampanyalar için “Favorilerime Ekle” özelliği de kullanılabiliyor. Ayrıca beğenilen kampanyalar, kullanıcının sevdiklerine önerebilmesi için sosyal ağlarda paylaşılabiliyor.
Uygulama üzerinden Garanti kredi kartı olmayanlar, ilgilendikleri kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Garanti kredi kartına sadece 2 adımda başvurabiliyor.
kredi kartlarınıza özel son dakika organizasyonları, partileri ve konserleri ile ilgili de sadece siz haberdar olabilirsiniz. İlgilendiğiniz kampanyaları harita üzerinde görür, Yol Tarifi seçeneği ile kampanyadan yararlanacağınız lokasyona anında ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz Hangi Kampanya ile istediğiniz kredi kartına sadece 2 adımda kolaylıkla başvurabilirsiniz.
Tam Benlik başlığının altında Favori kampanyalarınızı görüntüleyebilir, Size Önerdiklerimiz seçeneği ile ise sahip olduğunuz kartlar ile ilgilendiğiniz sektörleri seçerek size kampanyaların önerilmesini sağlayabilirsiniz.

Hangi Kampanya, tüm Garanti kredi kartlarının kampanyalarını kapsamaktadır.

Tags: garanti bankası anında bilgi servisi.

Recently changed in this version

Yeni eklenen Trabzonspor Bonus kart ile sizler için yaratılan kampanyalardan faydalanabilir kampanyalarınızı filtreleyebilir ve fırsatları yakalayabilirsiniz.


Comments and ratings for Hangi Kampanya ? HD
  • (48 stars)

    by A Google User on 04/10/2012

    Çok zayıf