Ask an expert: get a personalized answer within 24 hrs!X Close

Hangi Kampanya ?

Hangi Kampanya ?

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Hangi Kampanya ? for Android screenshot
View bigger - Hangi Kampanya ? for Android screenshot
View bigger - Hangi Kampanya ? for Android screenshot
“Hangi Kampanya?”, Garanti Bankası kredi kartlarının sunduğu tüm kampanyaları anında cebinize getiren uygulama!
Bu uygulama ile Bonus, Money, Flexi, Miles&Smiles kredi kartı, American Express ve Paracard'a özel kampanyalar, bulunulan lokasyona özel olarak harita üzerinde görüntülenebiliyor. Sektöre ve markaya özel aramalarla kart sahipleri arama yaparak sahip oldukları karta özel kampanyalara ve kampanya detaylarına kolayca ulaşabiliyor. Takip etmek istenen kampanyalar için “Favorilerime Ekle” özelliği de kullanılabiliyor. Ayrıca beğenilen kampanyalar, kullanıcının sevdiklerine önerebilmesi için sosyal ağlarda paylaşılabiliyor.
Uygulama üzerinden Garanti kredi kartı olmayanlar, ilgilendikleri kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Garanti kredi kartına sadece 2 adımda başvurabiliyor.

Tags: bonus hangi kampanya, kampanya.

Recently changed in this version

Yeni eklenen Trabzonspor Bonus kart ile sizler için yaratılan kampanyalardan faydalanabilir kampanyalarınızı filtreleyebilir ve fırsatları yakalayabilirsiniz.


Comments and ratings for Hangi Kampanya ?
  • (56 stars)

    by Hürkan Gökkaya on 18/12/2012

    Uygulamanın talep ettiği aşağıdaki izin dolayısıyla yüklemekten vazgeçtim! YOUR PERSONAL INFORMATION READ SENSITIVE LOG DATA This allows it to discover general information about what you are doing with the phone, potentially including personal or private information.