Promile SMS

Promile SMS

FREE

(1 stars)

(3)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Promile SMS for Android screenshot
View bigger - Promile SMS for Android screenshot
View bigger - Promile SMS for Android screenshot
View bigger - Promile SMS for Android screenshot
PROMILE.INFO je služba pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují mít svůj alkohol pod kontrolou - je to služba pro řidiče, cyklisty nebo třeba lékaře a sestřičky. Funguje jednoduše, anonymně, a to kdykoli a kdekoli: pomocí jediné SMS v okamžiku zjistíte, kdy budete zase na nule. Na základě zadaných údajů Vám totiž PROMILE.INFO spočítá, jaká je vaše aktuální hladina alkoholu v krvi a zároveň, kdy budete znovu střízliví.

Hlavním cílem aplikace je nabídnout všem zodpovědným řidičům praktický nástroj pro osobní kontrolu alkoholu - dle dlouhodobých statistik totiž dopravních nehod, kde byl jedním z viníků alkohol za volantem, stále přibývá.

Služba PROMILE.INFO poskytuje velmi spolehlivé výsledky založené na vědeckých a biochemických výpočtech.

Službu PROMILE.INFO provozuje SANANIM Charity Services, s.r.o., sociální firma občanského sdružení SANANIM, které je jednou z největších nestátních organizací v ČR poskytující služby v oblasti péče a léčby závislostí.

Tags: promile info, promile.info, tester alkohol na, promile widget, info promile aplikace pro od vodafone, promile – alkoholtester andrtoid, for promile, promile, anonymní sms, vime dky budete na nule.

Comments and ratings for Promile SMS

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!