SHOPIN (dříve Nákupní centra)

SHOPIN (dříve Nákupní centra)

FREE

(3 stars)

(136)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - SHOPIN (dříve Nákupní centra) for Android screenshot
View bigger - SHOPIN (dříve Nákupní centra) for Android screenshot
View bigger - SHOPIN (dříve Nákupní centra) for Android screenshot
Mějte své oblíbené nákupní centra a obchody neustále s sebou v kapse a užívejte si nákupy naplno!

Aplikace SHOPIN [čti Šopén] je:
- kompletní průvodce všemi nákupními centry a jejich obchody v České republice
- šikovný společník a zdroj inspirace při vašich nákupech.
- pravidelně aktualizovaný zdroj nabídek, sleviček a výhod.
- chytrá navigace, se kterou již nikdy v žádném centru nezabloudíte, a která Vás vždy dovede k Vašemu oblíbenému obchodu.
- zábava, soutěže a upozornění na skvělé akce ve Vašem okolí.

S Shopinem máte nákupy v kapse ;)

Hlavní funkce

- Feed událostí
Přehledně zobrazuje nákupní centra, novinky, slevy a akce ve vašem okolí nebo jiné zvolené lokalitě. Díky naší aplikaci už nemusíte procházet weby jednotlivých center. Všechno, co se právě děje, máte neustále u sebe v jedné aplikaci.

- Vyhledávání nákupních center a obchodů
Můžete vyhledávat mezi obchody (např. „zobraz nejbližší DM drogerii“), mezi nákupními centry podle aktuální polohy, názvu nebo města. Výsledky vašeho vyhledávání se vám rovnou zobrazují také na mapě.
- Informace o nákupních centrech
V aplikaci najdete kompletní informace o otevírací době, kontaktech, poskytovaných službách, možnostech parkování a fotogalerie.

- Seznam obchodů a restaurací
Abecední seznam obchodů přehledně seřazený do kategorií navíc s možností vyhledávání. V seznamu naleznete informace o probíhajících slevách a akcích. Každý obchod obsahuje kromě textového popisu i kontakty, umístění, zobrazení na mapě centra a možnost navigace k obchodu.

- Mapa obchodů
Aplikace obsahuje interaktivní mapu obchodů, restaurací a dalších důležitých bodů jako bankomaty, toalety, vchody a východy apod.

- Navigace v rámci centra
Navigace vás nasměruje k vybranému obchodu, restauraci, WC, bankomatu nebo východu. Vybere tu nejlepší cestu k vašemu cíli podle vašich priorit (po schodech, výtahem apod.). Navigace nepotřebuje signál GPS, proto bez problémů funguje i ve vnitřních prostorech.

-Nákupní tipy
V případě, že je uživatel přihlášen, má možnost přidat tipy na nákupy a ostatní uživatelé tak mají přehled o tom, kde jsou nejlepší obchody.

Aplikace bohužel aktuálně neobsahuje informace o nákupním centru Palladium Praha.
Zde je jejich vyjádření: PALLADIUM by rádo v budoucnu uvedlo svou vlastní komplexnější aplikaci, proto zatím se zařazením do společné aplikace nesouhlasilo. Což se však může kdykoli změnit.

Tags: forum nova karolina toalety wc, nákupní centra.

Recently changed in this version

Verze 2.3.1:
- drobné úpravy a vylepšeni

SHOPIN [čti Šopén] je nový název pro vaší oblíbenou mobilní aplikaci Nákupní centra. Se změnou názvu přichází také nový vizuální styl, kterému dominuje postava surikaty Shopina. Shopin se na vás nově usmívá také z ikony a webu, který najdete na doméně www.shopinapp.net. Kromě změny názvu jsme provedli řadu drobných vylepšení, přidali nová centra, obchody a informace o slevách a zajímavých nákupních tipech.


Comments and ratings for SHOPIN (dříve Nákupní centra)
  • (54 stars)

    by Pavel Hrdina on 20/12/2013

    Aplikace bez novych dat nic nezobrazi a nacitani je i na wifi na nekolik sekund. Dle toho co v app je, pominu-li novinky, data se nemuseji v podstate vubec refreshovat a pokud ano tak na pozadi. Po stazeni staci jen vymenit data uzivateli pred ocima. Nicmene drzim palce. Zrychlete to a mate 2x vic uzivatelu ;)