Sliby láskyScreenshots

Description

"Proto opustí muž otce i matku a držet rychle k jeho manželce, a oni se stávají jedním tělem."

"Takže již nejsou dva, ale jeden."

"Co Bůh spojil, člověk nerozlučuj."

Jedná se o učení dané náš Bůh s cílem, aby nám připomněl, že je nezbytné zachování dobré a zdravé manželství ..

Říká: "Manželství je svaté" dostává mnoho rozsudků v těchto dnech. Proč je tak těžké udržet křesťanského manželství v dnešní době? Bude manželství je navždy spojeny, pokud pár zařízení tolerovat a milovat bezpodmínečně? Bude pár přiléhaly k sobě navždy poslouchat biblické přikázání? Bude moci církve eliminovat napětí generované z neharmonický manželství? Bude-li konstruktivní pár potlačit sebe ignorovat jejich nešťastné lásky vztah?

Syndrom "Mám tě ráda, ale nejsem v lásce s vámi", postupně se tvořil a posílit rozpadat křesťanského manželství, což se stalo portrétování manželství žije v církvi.

Co můžeme dělat, když čelíme této složité situaci? Ano, musíme čelit své pravé já a obnovit naši mysl jít spolu s Boží vůlí. Pojďme si v Písmu znovu a být svěží.

"Sliby lásky", je součástí následující vlastnosti:

1. Zaznamenejte své myšlenky

Při čtení veršů Bible, může být sdružení, myšlenky, porozumění, pocit extáze ... ve své mysli, stačí jedno kliknutí na zapisování tohoto předchozí moment.

2. Podělte se

S jedním kliknutím, vaše myšlenky nebo verše byly čteny automaticky se obsah e-mailu, můžete sdílet svůj názor s ostatními okamžitě.

3. Záložky vaše vášeň

Jedním klepnutím ukládat své příznivé verše tak, aby se usnadnilo jejich vyhledávání v budoucnu pro oživení vašeho ducha.

4. Získejte cíl vyhledávat

"Sliby lásky" najde verše embedded s cílovou fráze nebo slova, vstupní a dostat je zvýrazněna

Tags: sliby lásky , slib lasky verše , sliby pro lásku , sliby v lásce