Tarif KüpüScreenshots

Description

kevserinmutfagi.com gururla sunar...

Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listesiyle birçok farklı kategoride 1500'ü aşkın yemek tarifi bu uygulamada sizleri bekliyor. Üstelik günlük olarak yayınlanan menüleriyle bugün ne pişirsem derdini ortadan kaldırıyor.

Uygulamadaki pratik yemek tarifleri sayesinde yaşam hızının artmasına bağlı olarak hazır gıda tüketiminin her geçen gün arttığı günümüzde insanlara çok fazla uğraşmadan da güzel ev yemekleri yapılabileceğini göreceksiniz. Her hafta yayınlanan videolu tariflerle yemek yapma süreci hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Mutfak yükünüzü biraz olsun hafifletebilmek adına bugün ne pişirsem kategorisi altında günlük menü tavsiyeleri yer almaktadır.

Uygulamanın asıl amacı aynen uygulanacak yemek tarifleri vermek değil yemek yapmayı öğretmek. Mutfak akademisi kategorisi altında yemek yaparken hangi malzemeyi neden kullanıyoruz, bazılarını neden kullanmıyoruz, ne yaparsak fiyaskoyla sonuçlanır, ne yaparsak bizi başarıya götürür, hangi malzemeler bir araya gelince ne tür kimyasal tepkimeler ortaya çıkar gibi yemek yapmanın mantığını anlamayı sağlayacak ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Facebook sayfasında 270.000’den fazla takipçisi olan www.kevserinmutfagi.com şimdi de mobil uygulamasıyla sizlerle. Uygulamayı Android cihazlarınız üzerinden kolayca indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

★ Ana yemekler
★ Çorbalar
★ Zeytinyağlılar
★ Makarnalar
★ Pilavlar
★ Kahvaltılıklar
★ Tatlılar
★ Hamur işleri
★ Kekler
★ Pastalar
★ Kurabiyeler
★ İçecekler
★ Salatalar
★ Mezeler

Uygulama Özellikleri

★ 1500'ü aşkın denenmiş yemek tarifi
★ Günlük Yemek Menüleri
★ Videolu Tarifler
★ Kategoriye göre tarifleri listeleme
★ Tarif arama
★ Favori liste oluşturma
★ Tariflere yorum yazma

Tags: kapi , kevserin mutfağı , 10000 yemek yapma tarifleri indir

Users review

from 3.259 reviews

"Great"

8.6

Users activity

mustafa

by mustafa

Downloaded

Kutbettin

by Kutbettin

Downloaded