FREE DOWNLOAD

Turkcell Platinum

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Turkcell Platinum uygulaması ile Platinum dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

  Uygulama ile sadece size özel Platinum Müşteri Temsilcisi’ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinum Hizmet Ekibi’ni çağırabilirsiniz.

  Uygulamadaki Hesabım bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilir, güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Yurt dışı kullanımlarınız için size en uygun tarife ve paketleri, gideceğiniz ülkeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

  Turkcell Platinum uygulaması ile ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikteki ayrıcalıklara kolayca erişebilir, üstelik bu ayrıcalıkları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Platinum’un ayrıcalıklı dünyası sizin ve sevdikleriniz için elinizin altında.

  Users review

  from 8.184 reviews

  "Great"

  8.4

  Users comments

  Arif Erol

  by Arif Erol

  Feb 05, 2017  |  "Awesome"

  Guzel bir program.Hattinla ilgili promosyonlari yapabilecekleeini kolayca yapabiliyorsun..

  Murat sunal

  by Murat sunal

  Jan 30, 2017  |  "Awesome"

  Harikasin platinum

  Lutfullah Kayseri

  by Lutfullah Kayseri

  Jan 25, 2017  |  "Great"

  Bazı arayüz tasarım iyileştirmeleri yapılmalı.

  Esat Ugurlu

  by Esat Ugurlu

  Jan 19, 2017  |  "Poor"

  Doesn't start.

  Arda Özişler

  by Arda Özişler

  Jan 14, 2017  |  "Poor"

  Çalışmıyor

  A Google user

  by A Google user

  Jan 11, 2017  |  "Poor"

  Çalışmıyor.