TV Shqip

TV Shqip

FREE

(4 stars)

(2,711)


Download for Android

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Shqip Live TV eshte program për android që ju mundëson ti shikoni të gjitha kanalet shqiptare ne telefonin tuaj android ne formatin HD. Programi eshte shum i shpejt dhe ju do ti shihni kanalet pa bllokime dhe ngadalsime.

Paketa e Shqip Tv përmbanë:
-Paketen Tring dhe Digitalb - (Filma,Dokumentare,Filma Vizatimor)
-SuperSPORT 1,2,3,4
-Të gjitha kanalet televizive Shqiptare nga Kosova Shqipëria dhe Maqedonia
-Lajme
-Programe Muzikore
-Programe Fetare
dhe shumë kanale tjera

Nëse ju dëshironi që të shtojmë ndonjë kanal tjetër ose nëse keni ndonjë problem na kontaktoni.

Nese e vlersoni kete app me me pak se 5 yje vertet esht turp. Per punen e lodhshme qe kemi bere qe te krijojm nje app perfekt ku do te mund te shtojm kanale pa bere update app-n ja vlen te beni 5yje. Tjua kujtojm se kete sherbim ju a ofrojme pa pagese.

Copyright © All Rights Reserved 2010-2013

Tags: tv shqip arlind pajziti, kanale shqip live, arlind bajasiti, programet shqip live, arlind pajziti, arlind pajziti filma, tring shqip live, tv shqip arlind pajaziti - 21 december 2013, shqip tv live.

Comments and ratings for TV Shqip
 • (70 stars)

  by Art Aliu on 08/01/2014

  Ju deshiroj vetem suksese ne te ardhmen

 • (70 stars)

  by albaking player on 08/01/2014

  thnx

 • (70 stars)

  by Artan Memedi on 08/01/2014

  Programi eshte extra, shume levdata keni , por nganjehere me duhet të bej uninstall e pastaj install qe ti shikoj, të gjitha I hap pa pengesa

 • (70 stars)

  by Ton Krasniqi on 07/01/2014

  Shum I mir,bravo Arlind!

 • (70 stars)

  by Orest Kociu on 07/01/2014

  Nuk hap dot asnje kanal. Del "lajmerim - kjo video nuk mund te shfaqet"

 • (70 stars)

  by Amarildo Deda on 07/01/2014

  Very nice ....

 • (70 stars)

  by Dionis Nisi on 07/01/2014

  Mir