Kocaeli Otobüs SaatleriScreenshots

Description

Tasarım için Ali Yıldırım'a teşekkür ederiz... (hello@alisworld.org)

-Otobüs saatleri internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinden anlık olarak, internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda ise kayıtlı veritabanından alınmaktadır.

-KentKart Bakiye sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

-Size en yakın olan durakları görebilirsiniz. ( GPS'iniz kapalı olur ve yanlış gösterir ise daha önce açtığınız bir yerin koordinatlarını kullanacaktır. Eğer bir yanlışlık görürseniz Google Haritalarını açıp yerinizi bulmanız ve daha sonra uygulamayı kullanmanız yeterli olacaktır. )

-Vapur saatlerini görebilirsiniz.

YAKLAŞAN OTOBÜSLER YAPIM AŞAMASINDADIR.

***Hatırlatma (20 Aralık 2014): Otobüs Saatleri; internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda kayıtlı veritabanından, internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda ise www.kocaeli.bel.tr adresinden çekilmektedir.

***Uyarı; Uygulamayı çevrimdışı kullandığınız taktirde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs saatlerinde herhangi bir değişiklik yapılırsa sorumluluk tamamen kullanıcıya ait olacaktır. (Uygulama veritabanı aylık olarak güncellenir.)

***Bilgilendirme; Uygulama kesinlikle arkaplanda veri harcamamaktadır.

http://www.kocaeliulasim.com/

http://www.bekirdursun.com.tr/

( Kocaeli Otobüs Saatleri, Kocaeli Ulaşım, Ulaşım, İzmit, izmit, gebze, derbent, karamürsel, kentkart )

Tags: kocaeli üniversitesi otobüs saatleri , contact , kocaeli kent kart sorgulama indir , kocaeli otobüs saatleri , kocaeli belediyesi ötübüs saatleri , ibb kocaeli universitesi 4 otobus saatleri kocaeli , bedava olan otobüs kodları , 37y saatleri , kocaeli üniversitesi yemek saatleri

Users review

from 1.781 reviews

"Good"

6