Digiturk Play

Digiturk Play

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
Digiturk Play uygulaması ile dilediğini, dilediğin yerde izle!

Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ile beraber Beko Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletten maçları izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 34 canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da yenilenen Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:

* Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
* Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
* Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Giriş veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android telefon ve tabletten izleyebilirsiniz.
* Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.
* Sıkça sorulan sorular için lütfen http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

3.0 Sürümündeki Yenilikler

Digiturk Play uygulaması şimdi çok daha zengin içerik ile karşında!

Artık canlı spor heyecanının yanında film, dizi, belgesel ve Canlı TV keyfi de cebinde! Yenilenen Digiturk Play uygulaması ile en popüler TV kanalları, kaçırdığın ya da yeniden izlemek istediğin diziler, yüzlerce film yüksek görüntü kalitesiyle dilediğin yerde, dilediğin zaman senin yanında.

Tags: digiturk play, digiturk play indir, digiturk play hata 1004, hata 1004 digiturk, digitürk play indir, digiturk play açılmıyor, digiturk play hd ses var görüntü yok, digiturkplay, digiturk play 4.0, dıgıturkplay.com.

Recently changed in this version

* Hata ayıklama


Comments and ratings for Digiturk Play
 • (56 stars)

  by mkolbakir on 28/09/2012

  tek yıldız bile fazla... önceki sürümde hiçbir problem yoktu... canavar gibi çalışıyordu...,şimdi ses var görüntü yok..uygulama takılıyor...eski sürüme nasıl döneriz lütfen yardım..

 • (56 stars)

  by Erturk Varol on 25/03/2014

  Son update ile yayin bozuldu. Hicbir sekilde izlenemiyor. Acil duzeltin derim. Ya bir codec sikintisi yada bir bug var...! Testsiz nasil production ortama suruyorsunuz. Aboneligi olan insan izleyemezse hakkini nasil iade edeceksiniz????

 • (56 stars)

  by Ahmet Salt Tarimci on 22/03/2014

  Çalışmıyor

 • (56 stars)

  by İbrahim Kürşad Yalçındağ on 19/03/2014

  Millet ücretli sürüm uygulama alıp reklamlardan kurtulur, biz her ay ücret vererek reklamlarla karşılaşıyoruz. Ayıptır ya.

 • (56 stars)

  by alinaydın aydın on 19/03/2014

  Reklamlari izlemek icinmi Para oduyoruz?

 • (56 stars)

  by Burkay Genc on 18/03/2014

  Kanallarda ve mac yayininda sorun yok.ama diğer içeriklerde cihaz root lu diye hata veriyor. Ne alakaysa artık. Rootluysa rootlu sana ne.

 • (56 stars)

  by Yiğit Kakışım on 13/03/2014

  Servis ücretli olmasına rağmen malware gibi reklamlarla dolu. Fazlasıyla rahatsız edici buldum şahsen. Reklamlar kaldirilmadiklari sürece de kimseye bu servisi tavsiye etmiyorum.