Ask your app and mobile related questionStart a discussion in the Appszoom Forum and get the answers you needX Close

Digiturk Play

Digiturk Play

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ile beraber Beko Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletten maçları izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 34 canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da yenilenen Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:

* Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
* Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
* Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Giriş veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android telefon ve tabletten izleyebilirsiniz.
* Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.
* Sıkça sorulan sorular için lütfen http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

3.0 Sürümündeki Yenilikler

Digiturk Play uygulaması şimdi çok daha zengin içerik ile karşında!

Artık canlı spor heyecanının yanında film, dizi, belgesel ve Canlı TV keyfi de cebinde! Yenilenen Digiturk Play uygulaması ile en popüler TV kanalları, kaçırdığın ya da yeniden izlemek istediğin diziler, yüzlerce film yüksek görüntü kalitesiyle dilediğin yerde, dilediğin zaman senin yanında.

Tags: digiturk play, digiturk play indir, digiturk play hata 1004, hata 1004 digiturk, digitürk play indir, digiturk play açılmıyor, digiturk play 4.0, digiturk play tablet, dıgıturkplay.com, digiturkplay.

Recently changed in this version

* HTC One M7/M8 cihazlarda karşılaşılan canlı yayın izleyememe sorunları giderilmiştir.
* Hata ayıklama


Comments and ratings for Digiturk Play
 • (56 stars)

  by mkolbakir on 28/09/2012

  tek yıldız bile fazla... önceki sürümde hiçbir problem yoktu... canavar gibi çalışıyordu...,şimdi ses var görüntü yok..uygulama takılıyor...eski sürüme nasıl döneriz lütfen yardım..

 • (56 stars)

  by ccoskunthy on 10/07/2014

  Son guncellemelerle beraber açilmaz hale geldi. Bu kadar kurcalama artik eyyy developer!!!!

 • (56 stars)

  by ilker saglam on 01/07/2014

  Zeytinyağı reklamını cam gibi gösterip sıra kanal izlemeye geldiğinde hata verip kapatıyor. Nexus 7 2013, 4.4.4 ART

 • (56 stars)

  by Ramazan SURAL on 08/06/2014

  Bazi videolarda hata 1004 mesaji veriyor ve kapaniyor. Onceden boyle bir sorun yoktu. Kitkat 4.4.2.

 • (56 stars)

  by AHMET AK on 24/05/2014

  Daha önce telefonumdan canlı maç izleyebiliyordum ama şu an açılmıyor. Son güncellemeden sonra izleyemiyorum acil çözüm lütfen

 • (56 stars)

  by Cemil Sezer on 16/05/2014

  Bu nasıl bir adilik, nasıl bir dolandırıcılıktır? Hiç bahsi geçmeden yalnızca ana cihaz üzerinden çalışır hale getirildi uygulama. Digitürk'ün kapısından geçmem bir daha.

 • (56 stars)

  by D.Müge Sönmezler on 19/04/2014

  Malesef hicbir kanali izleyemiyoruz. Ses geliyor goruntu yok yada 5 saniyede 1 kare. Menuyede bir baglaniyor bir baglanmiyor. Acil guncelleme gelmeli her zaman bilgisayar olmuyor yanimizda maclar kaciyor :(