D-Smart BLU

D-Smart BLU

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
D-Smart BLU ile D-Smart keyfini yanınızda taşıyın!

D-Smart BLU ile Canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam gibi güncel içeriklere ulaşabilir, TV ekranına bağlı kalmadan, D-Smart’ın birbirinden zengin binlerce içeriğini, dilediğiniz an dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. D-Smart BLU aboneliğinizle, paketiniz dahilinde takımınızın UEFA Ligi maçlarını, Şampiyonlar Ligi maçlarını, İspanya Ligi LaLiga, Turkish Airlines Euro Lig, NBA, Formula1, WWE, MotoGP karşılaşmalarını HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. Kaçırdığınız karşılaşmaları, programları dilerseniz 48 saat’e kadar geriye dönüp izleyebilirsiniz. D-Smart BLU ile 7’si HD 30 Canlı kanalı ve binlerce D-Smart içeriğini izlemeye başlamak için tek yapmanız gereken uygulamayı hemen yüklemeniz ve üye girişi yapmanız.

Önemli noktalar:

* Bu uygulama sadece D-Smart BLU aboneliği dahilinde Türkiye içerisinde kullanabilmektedir.
* D-Smart BLU web sitesinden www.dsmartblu.com.tr adresindeki uygulamaya üyeliğinizle giriş yaparak, üyeliğiniz dahilindeki içeriklerin mobil izleme hakları olanlarını izleme yapabilirsiniz.
* Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. www.dsmartblu.com.tr sitesi üzerinden giriş yapabilir, izlemek istediğiniz film’i yada paketi satın alarak mobilden de izleyebilirsiniz.
* Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, kullanmakta olduğunuz operatörün data tarifesi kapsamında ücretlendirme yapılmaktadır.
* Sıkça sorulan sorular için www.dsmartblu.com.tr adresindeki SSS linkini ziyaret edebilirsiniz.

Tags: yayin haklarindan dolayi root yapilmis, de smart icin root nedir.

Recently changed in this version

* Uyarı mesaj metinleri düzenlendi.


Comments and ratings for D-Smart BLU
 • (54 stars)

  by Evren Esat ÖZKAN on 03/04/2014

  Cihazıma güncel rom yükleyerek ya da rootlayarak sahip olduğum donanımı en iyi şekilde kullanmam telif haklarınızın ihlali riski oluşturuyorsa istediğim işletim sistemini kurup tüm yetkilerine sahip olduğumuz masaüstü bilgisayarımızla web üzerinden izlem

 • (54 stars)

  by Can ARIK on 09/03/2014

  Size ne benim cihazimin ro otlu olup olmamasindan! Cevremdrki herkes bu durumdan sikayetci, guncelleme ile duzeltin derhal! Bosuna mi para veriyoruz dsmarta!!!

 • (54 stars)

  by Aytaç Akcin on 26/02/2014

  Mac izleyemiyorum Surekli hata....

 • (54 stars)

  by Aytaç Akcin on 26/02/2014

  Mac izleyemiyorum Surekli hata....

 • (54 stars)

  by demirhan demirkiran on 26/02/2014

  N 9005 'in son 4.4.2 update ini yaptığımdan beri " root'lu cihaz uyarısı" verip yayını açmıyor.. acil çözülmesi gereken bir sorun.

 • (54 stars)

  by Onur Bingül on 20/02/2014

  Galaxy Note 3 telefonumda sürekli durduruldu yada daha sonra deneyin mesajı veriyor.Acil güncelleme lütfen.

 • (54 stars)

  by Onur Bingül on 20/02/2014

  Galaxy Note 3 telefonumda sürekli durduruldu yada daha sonra deneyin mesajı veriyor.Acil güncelleme lütfen.