D-Smart BLU

D-Smart BLU

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
D-Smart BLU ile D-Smart keyfini yanınızda taşıyın!

D-Smart BLU ile Canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam gibi güncel içeriklere ulaşabilir, TV ekranına bağlı kalmadan, D-Smart’ın birbirinden zengin binlerce içeriğini, dilediğiniz an dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. D-Smart BLU aboneliğinizle, paketiniz dahilinde takımınızın UEFA Ligi maçlarını, Şampiyonlar Ligi maçlarını, İspanya Ligi LaLiga, Turkish Airlines Euro Lig, NBA, Formula1, WWE, MotoGP karşılaşmalarını HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. Kaçırdığınız karşılaşmaları, programları dilerseniz 48 saat’e kadar geriye dönüp izleyebilirsiniz. D-Smart BLU ile 7’si HD 30 Canlı kanalı ve binlerce D-Smart içeriğini izlemeye başlamak için tek yapmanız gereken uygulamayı hemen yüklemeniz ve üye girişi yapmanız.

Önemli noktalar:

* Bu uygulama sadece D-Smart BLU aboneliği dahilinde Türkiye içerisinde kullanabilmektedir.
* D-Smart BLU web sitesinden www.dsmartblu.com.tr adresindeki uygulamaya üyeliğinizle giriş yaparak, üyeliğiniz dahilindeki içeriklerin mobil izleme hakları olanlarını izleme yapabilirsiniz.
* Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. www.dsmartblu.com.tr sitesi üzerinden giriş yapabilir, izlemek istediğiniz film’i yada paketi satın alarak mobilden de izleyebilirsiniz.
* Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, kullanmakta olduğunuz operatörün data tarifesi kapsamında ücretlendirme yapılmaktadır.
* Sıkça sorulan sorular için www.dsmartblu.com.tr adresindeki SSS linkini ziyaret edebilirsiniz.

Tags: d smart, yayin haklarindan dolayi root yapilmis, de smart icin root nedir, dsmartblu, d-smart blu izle, d smart blu izle.

Recently changed in this version

Hatalar giderildi
Performans iyileştirilmesi yapıldı


Comments and ratings for D-Smart BLU
 • (54 stars)

  by mehmet akkaya on 11/12/2014

  Mehmet akkaya

 • (54 stars)

  by Sevil Senel on 29/11/2014

  Halen kayitsiz hatasi veriyor!!!

 • (54 stars)

  by Ozgur ilhan on 24/11/2014

  Isletim sistemi dahil tum telefonu kitleyen kod yazmak her developer'in harci degildir. Programi actigim anda tum sistem kilitleniyor. Bataryayi cikarip takmak zorunda birakiyor.

 • (54 stars)

  by Murat Aydin on 23/11/2014

  iOS'de çalıştığı gibi değil, her android telefonunda çalışmıyor.

 • (54 stars)

  by Evren OZTURK on 21/11/2014

  Şifre sorunu var

 • (54 stars)

  by Kerem Torun on 05/11/2014

  Telefonu resetliyor

 • (54 stars)

  by Ali KIZIL on 02/11/2014

  Canlı TV de buffer süresi sonunda ses geliyor ama ekran tamamen siyaha düşüyor ve görüntü gelmiyor. Belli süre sonra cihaz tamamen kitleniyor. Reboot etmek gerekiyor. Android 4.4.2 de denedim. Kullanmak mümkün değil. Player'da sorun var.