Shqip TV

Shqip TV

FREE

(5 stars)

(850)


Download for Android

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Shqip Live TV eshte program për android që ju mundëson ti shikoni të gjitha kanalet shqiptare ne telefonin tuaj android ne formatin HD. Programi eshte shum i shpejt dhe ju do ti shihni kanalet pa bllokime dhe ngadalsime.

Paketa e Shqip Tv përmbanë:
-Paketen Tring dhe Digitalb - (Filma,Dokumentare,Filma Vizatimor)
-SuperSPORT 1,2,3,4
-Të gjitha kanalet televizive Shqiptare nga Kosova Shqipëria dhe Maqedonia
-Lajme
-Programe Muzikore
-Programe Fetare
dhe shumë kanale tjera

Nëse ju dëshironi që të shtojmë ndonjë kanal tjetër ose nëse keni ndonjë problem na kontaktoni.

Nese e vlersoni kete app me me pak se 5 yje vertet esht turp. Per punen e lodhshme qe kemi bere qe te krijojm nje app perfekt ku do te mund te shtojm kanale pa bere update app-n ja vlen te beni 5yje. Tjua kujtojm se kete sherbim ju a ofrojme pa pagese.

Tags: arlind pajaziti, shqip tv, tv shqip arlind pajaziti, shqip.tv, arlind pajaziti shqip tv, shqip tv arlind pajaziti, shqip tv apk, arlind pajaziti apk, shqiptv.arlind pajaziti, tv shqip dowland.

Comments and ratings for Shqip TV
 • (75 stars)

  by Eni Gumeni on 24/10/2013

  Bravoo Bravoo 1000 here per 1 developer Shqiptar dhe 1 apk sh te sofistikuar... Po pres me padurim te hedhesh ndonje gje tjtr te bkr dhe fantastike si kjo :D

 • (75 stars)

  by ardita idrizi on 24/10/2013

  Nice

 • (75 stars)

  by amarildo shehu on 24/10/2013

  Perfekte 10/10

 • (75 stars)

  by Art Morina on 24/10/2013

  Programi eshte shum i mir te lumt arlind pajaziti per kta

 • (75 stars)

  by Eri Duku on 24/10/2013

  Nuk punojne mire kanalet ngecin shume

 • (75 stars)

  by Alban Dukaj on 24/10/2013

  Si duke kanalet digitalb nuk jane duke funksionuar, si dhe nuk behet fullscreen ne nexus 4, perndryshe qdo gje eshte ne rregull dhe faleminderit per kete aplikacion.

 • (75 stars)

  by altin tini on 24/10/2013

  Mos jam gabim apo nuk punojn programet te pakten ato qka I kontrollova un flm.