Tv İzle Rbs

Tv İzle Rbs

FREE

(1 stars)

(632)


Download for Android

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
İnternet Üzerinden Televizyon izle me Uygulaması.

Programı Kullanmadan önce uygulamamızda bulunan Kullanım Klavuzunu Okumanız Önerilir.
Kanallar Hergün güncellenmektedir, ve uygulama açılışta kanalları otomatik günceller, ayrıca dilerseniz Kanalları Güncelle Diyerek Son Kanal Listesini güncelleyebilirsiniz.

Uygulama mobil cihazlar tablet veya telefon ile internet üzerinden ücretsiz yayın yapan kanalları wifi veya 3G internet üzerinden bir arada erişmenize imkan sağlayan uygulamadır ve kotalı internet kullanıyor iseniz dikkatli kullanmanız önerilir.

Gelen Öneriler dikkate alınarak sürekli geliştirme ve iyileştirme yapılmaya çalışılmaktadır.
Beğenmediğiniz yönleri hakaret etmeden eleştirirseniz seviniriz.

Uygulamada yer alan radyo ve Televizyon yayın ve/veya logolarından ve içeriğinden uygulama geliştiricileri sorumlu değildir ve hakları yayıncı kuruluşlarına aittir.
Geliştiriciler sadece sizlerin internet den erişebileceğiniz yayınlara uygulama aracılığı ile daha kolay erişmenize imkan sağlamaktadır.

Bu uygulamada kendi kanallarına ait canlı yayınların yayınlanmasını isteyen veya yayınlanmakta olan kanalların kaldırılmasını talep eden kanal yöneticileri [Geliştiriciye E-posta Gönder] ile bize bildirmeleri durumunda, kendilerine elektronik ortamda bilgilendirme yapılarak gereği yerine getirilecektir.

Recently changed in this version

Version: V3.0.5
Tarih:04.11.2014
Beğenmediğiniz konuları hakaret ve küfretmeden bildirirseniz seviniriz.


Comments and ratings for Tv İzle Rbs

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!