TVGO Canli Tv

TVGO Canli Tv

FREE

(4 stars)

(6K)


Download for Android

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Bu sürüm artık devre dışı bırakıldı ve yakında Google Play'den kaldırılacak. Uygulamamızın yeni sürümü Tvgo Plus'ı yükleyerek yine ücretsiz ve ekstra özelliklerle mobil cihazlarınızdan canlı tv izleyebilirsiniz.

Anahtar kelimeler: canli tv, canlı tv, tv izle, mobil tv, mobiltv, tvgo, tvgoo

İZİNLER HAKKINDA BİLGİ:
Uygulamayı cihazınıza yüklerken bazı izinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu izinler, uygulamanın cihazınızın çeşitli donanımlarını kullanabilmek için gereklidir. Aşağıda bu izinlerin ne için gerekli oldukları açıklanmıştır.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ İZNİ --> Genellikle sanıldığı gibi bu izin telefon görüşmelerinizi dinlemek veya izlemek için değil, TV izlerken telefonunuza çağrı geldiğinde, canlı yayın sesini kapatabilmek için gereklidir. Android işletim sistemi, gelen çağrı varmı yokmu şeklinde yazılıma dayalı bir kontrol için Telefon Görüşmeleri İzni adı altında tümünü kapsayan bir izin istemektedir. Bizim, telefon görüşmelerinizi kaydetmek/takip etmek/arayan numarayı almak/reklam SMS'i göndermek gibi durumlarla alakamız bulunmamaktadır. İçiniz rahat ederek bu izni kabul edebilirsiniz. Sadece gelen arama çağrısı varsa canlı yayını durdurabilmek için istenmektedir. Eğer bu izni almasaydık telefon çağrısını yanıtladığınızda arka planda TV sesleri sizi rahatsız edecekti.

KAYIT YERİ İZNİ --> Kanal logolarının SD kartınıza yüklenebilmesi, Favori kanallarınızın bir veritabanında saklanabilmesi için gereklidir.

AĞ İLETİŞİMİ İZNİ --> Canlı TV yayınları internet üzerinden alınmaktadır. Bunun için Wifi veya 3G internet bağlantısı gerekmektedir. Bu izin internet erişimi gerekli olduğu için alınmaktadır. Uygulama internet bağlantısı olmadan çalışmaz. Ağ durumunuzu denetlemek zorundayız.

Not: uygulamamızın tvyo veya tivibu ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Tags: tv go, adult canli tv, tv go murat kilic, tvgo, tv go murat, kostenlos tvgoo, web canli tv scripti, tvgo canli, tvgo izle, tv go live.

Recently changed in this version

Bu sürüm artık devre dışı bırakıldı ve yakında Google Play'den kaldırılacak. Uygulamamızın yeni sürümü Tvgo Plus'ı yükleyerek yine ücretsiz ve ekstra özelliklerle mobil cihazlarınızdan canlı tv izleyebilirsiniz.


Comments and ratings for TVGO Canli Tv
 • (59 stars)

  by barbie prem on 16/06/2014

  Amasing!

 • (59 stars)

  by Cihan Gul Dokumcu on 24/02/2014

  I used to have add free installed on my box, TVGO program stop after giving a message" addfree found" and stops running. I have removed it and I even reseted the android box, But It is still giving the same message . and TVGO not running any more. I suggest to modify this program properly to check other unwanted softwares.

 • (59 stars)

  by mudassar iqbal on 26/12/2013

  Good

 • (59 stars)

  by Elif Akpinar on 22/11/2013

  Biraz insaf, reklamin da bir dayanma siniri vardir!

 • (59 stars)

  by Hasan MSalih on 20/11/2013

  Halen açılışı çok yavaş,vede ATV AVRUPA açılmıyor.Yani aynı hamam aynı tas.ENGLAND LONDON

 • (59 stars)

  by Artis Robinson on 08/11/2013

  5stars

 • (59 stars)

  by Mehmet çelikdemir on 31/10/2013

  Bence eskisi kadar hızlı ve ondan daha iyi olmamış,player tercih yönlendirmesi zaten hiç olmamış,bs player satın almışken neden uyduruk bir player tercih edeyimki..

More comments