VideoBul

VideoBul

FREE

(3 stars)

(805)


Download for Android

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
VideoBul, internetteki çeşitli video siteleri içerisindeki içeriklere tek bir noktada ulaşmayı sağlayan bir Turkcell uygulamasıdır.

En güncel haberler, en komik videolar, en sevdiğiniz sanatçılar ve çok daha fazlası VideoBul ile her an cebinizde! VideoBul uygulaması ile en popüler videoları izleyebilir, video arayabilir ve birçok kategori altından ilginizi çeken videolara ulaşabilirsiniz.
Beğendiğiniz videoları Facebook üzerinden paylaşabilir favorilerinize ekleyerek size özel video listenizi oluşturabilirsiniz.

VideoBul uygulaması (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketiniz var ise, kullanımınız paketinizden düşülür. Turkcell Video uygulamasından, EDGE/3G üzerinden ve Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden tüm iPhone kullanıcıları yararlanabilir. Turkcell abonesi olmayan kullanıcılar ücretsiz Turkcell şifre alarak uygulamayı kullanabilir.

VideoBul is a video application which enables you to watch the most popular videos on the internet.

You can search for videos, create your own favorites list, share the videos via Facebook or Twitter. The categories in the application helps you to find videos according to your interest.
VideoBul needs internet connection and data used is charged by your service provider. On cellular network (EDGE or 3G) and Wi-Fi application is available to all iPhone users.

Tags: turkcell videobul, turkcell./ videobul, video bul, turkcell viedeo bul apk, turkcell video, videobul.

Recently changed in this version

İnternet yoksa, VideoBul var!
-Beğendiğiniz videoları geçici süreli cihazınıza indirin, internetin olmadığı ortamlarda, metroda, uçakta.. her yerde video izlemeye devam edin.
-Facebook arkadaşlarınızın videolarını izleyin.
-Gündeme göre değişen kategorilerde yenilikleri VideoBul ile takip edin.
-Şu an izlenenler kategorisinde, VideoBul kullanıcıları hangi videoları izliyor görün, siz de izleyin.

Turkcell Video olan uygulama adı VideoBul olarak değişti.


Comments and ratings for VideoBul
  • (51 stars)

    by Ismail özay on 18/02/2014

    İyi