Kapesní lékař Demo

Kapesní lékař Demo

FREE

(3 stars)

(20)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists

+ By Physter Technology a.s.

KAPESNÍ LÉKAŘ je zdravotní rádce pro širokou veřejnost. Je vždy po ruce, rychle pomůžete sobě i vašim blízkým. Obsahuje více než 100 symptomů a 1000 diagnóz ověřených týmem zkušených lékařů. Demo verze, kterou se nyní chystáte stáhnout, obsahuje pouze 2 symptomy z každé oblasti Zdravotního lexikonu, což je všeobecná lékařská kniha těch nejběžnějších symptomů a nemocí.

Aplikace vám najde nejbližšího lékaře i lékárnu. Ve stresových situacích vás navede k optimálnímu chování a naviguje ke správné cílové lékařské diagnóze. Jednoduše se ovládá. Přesvědčte se sami.

Další knihy nejsou součástí základní verze aplikace. První pomoc a úrazy i knihu Dětské nemoci nabídneme ke stažení během několika týdnů.

Nezapomeňte si na začátku používání aplikace v „ozubeném kolečku“ v knihovně nastavit vlastní telefonní kontakty na vašeho osobního lékaře, asistenční službu vaší zdravotní pojišťovny nebo v případě cesty do zahraničí i asistenční službu v zahraničí. Klíčové funkce nevyžadují datové spojení a fungují kdykoliv a kdekoliv.

Klíčová slova obecná
Kapesni lekar, Nemoc, Bolest, Diagnóza, Symptom, Lékař, Lékárna, Lekar, Lekarna, Medicína, Zdravotní rádce, Lékařské konzultace, Alternativní medicína, Nemocnice, Klinika

Klíčová slova nemocí
Bolest v krku, Kašel , Chrapot, Sípot, Potíže při polykání, Zduření na krku, Bolest krční páteře, Bolest za krkem, Rýma, Ucpaný nos, Krvácení z nosu, Porucha čichu, Potíže při dýchání, Hlasité dýchání, Dušnost, pocit nedostatku dechu, Zrychlený dech, Chrápání, Bolest v uchu, Výtok z ucha, Porucha sluchu, Zvuky v uších, Zduření v blízkosti uší, Otoky očí, Problémy se zrakem, Pocit suchého oka, Pálení očí, Červené oči, Zhoršené vidění, Bolest v ústech, Bolest zubů, Opar rtů, Krvácení z dásní, Potíže s řečí, Zápach z úst, Bolest hlavy, Otoky na obličeji, Padání vlasů, Závratě, Ztráta vědomí, Zapomnětlivost, Zmatenost, Nervové záchvaty, Akné, Bolest rukou, Bolest kloubů, Bolest zápěstí, Křeče, Zduření lymfatických žláz, Mravenčení, Brnění v prstech, Třes v rukou, Pocit necitlivosti v rukou, Problémy s nehty, Bolest v ramenou, Bolest nohou, Bolest chodidel, Křeče, Bolest kloubů, Křečové žíly, Třes nohou, Pocit necitlivost v nohou, Problémy s nehty, Bolest achillovy šlachy, Bolest na hrudi / prsou, Bolest prsou, Potíže s dýcháním, Bušení srdce, Arytmie, Zápal plic, Bronchitida, Problémy s kojením, Zažívací potíže, Zduření lymfatických žláz, Bolest břicha, Zvracení, Bolest žaludku, Nadýmání, Plynatost, Bolest v podbřišku, Zánět slepého střeva, Zvracení krve, Bolest při močení, Bolestivá menstruace, Gynekologický zánět, Poruchy erekce, Samovolný únik moči, Hyperaktivní močový měchýř, Bolest v kříži, Bolest v bedrech, Bolest v zádech během těhotenství, Bolest v konečníku, Krvácení z konečníku, Krev ve stolici, Změny ve zbarvení nebo konsistence stolice, Plynatost, Kožní vyrážka, Výrůstky na kůži, Alergie, Ekzém, Opar, Opruzení, Akné, Bledá kůže, Tvorba modřin, Svědění, Pocení

Recently changed in this version

Verze 1.6:
- Oprava chyb

Verze 1.5:
- Přidána kniha První pomoc & úrazy
- Další drobné úpravy a vylepšení

Verze 1.3:
- Rozšířena znalostní databáze
- Přidána možnost vyhledání lékaře / lékárny i na základní úrovni diagnózy
- K některým diagnózám přidány "Rady našich babiček"
- Oprava chyby zobrazení klávesnice pro některé modely telefonních přístrojů (např. HTC One)
- Další drobné úpravy a vylepšení

Verze 1.2:
- Opravena chyba audia


Comments and ratings for Kapesní lékař Demo

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!