MHRS Mobil

MHRS Mobil

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini, ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için mhrs@saglik.gov.tr adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Tags: mhrs cinsiyet.

Recently changed in this version

Ekranlarda arayüz iyileştirmeleri yapılmıştır


Comments and ratings for MHRS Mobil
 • (45 stars)

  by FSeR Ero on 30/06/2014

  Uygulama güzel, ancak bugün kullanırken iki sorunla karşılaştım, bir; randevu iptal butonu (x) na basılmıyor, neredeyse alanın dışı yani ekran kenarına gelince iptal ediyor, sanırım kalibrasyonkalibrasyon problemi var, iki; randevu seçimi esnasında fiziksel tuşlara yada Android'in geri tuşlarına bastığımda bütün seçtiğim hastane vs. işlemleri tekrar baştan yapmak zorunda kalıyoruz. Bu ana kadar sı

 • (45 stars)

  by Fatih Atasever on 15/06/2014

  Her zamanki gibi devletimize yakisan rezalet bir uygulama. Bir suru sorunu var. Eş dosta para yedirir adam gibi bir yere yaptirmazlarsa boyle olur tabi.

 • (45 stars)

  by mustafa özdemir on 26/05/2014

  10 kez ugrastim bir suru hata verdi bilsrm zamanimi harcamaz bilgisayari acardim

 • (45 stars)

  by Mehlika Akkaya on 17/03/2014

  Telefonumdaki güvenlik uygulaması, bu uygulamanın telefonumdaki bilgilere ulaşmak için kullanılabileceğini ve kaldırmam gerektiğini söylüyor. Halbuki ben kullanmaktan gayet memnunum. Lütfen güvenliği güçlendirin.

 • (45 stars)

  by Ali Kemal Demir on 10/01/2014

  Bir hastaneden yada doktoru sorgulayin. Sayet doluysa baska hastane bile secseniz hep ayni doktoru getiriyor. Programdan cikip girmeden baska doktor yada hastaneden sonuc alamiyorsun. Gerci tum doktorlar zaten dolu

 • (45 stars)

  by Erdal Ege on 05/11/2013

  Uygulama bende takilmadan calismaktadir.

 • (45 stars)

  by Ahmet Asan on 21/10/2013

  Sıklıkla "internet bağlantısını kontrol edin" diye hata veriyor. Listeler çoğunlukla yüklenemiyor. Tepki süreleri çook uzun. İlk sürümleri daha stabildi.