Můj®LékařScreenshots

Description

Hledáte lékaře kvůli vyšetření nebo léčbě?

S potěšením Vám představujeme BETA verzi mobilní aplikace Můj®Lékař. Vyslyšeli jsme požadavky našich pacientů a jako první modul jsme připravili systém vyhledávání lékaře podle specializace a aktuální pozice, případně města v ČR.

REAKCE NA KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ

ad Petr: Pokud máte na mysli hodnocení lékařů, tak toto není v plánu jako součást aplikace a to z několika logických důvodů. Hodnocení lékaře po odborné stránce, tj. výsledky léčby jeho pacientů, je věc natolik složitá, že ani Ministerstvo zdravotnictví tyto analýzy nezveřejňuje, protože je nemá. Nato slouží rozsáhlé studie a statistiky, které jsou prováděny na úrovni pracovišť a nemocnic a tyto jsou publikovány v odborných časopisech, které běžný pacient nečte. Proto nemá dostatek informací, aby mohl hodnotit práci lékaře po odborné stránce.

Připravujeme další moduly aplikace, například databázi léků pro pacienta (tzv. příbalové letáky) nebo seznamy léčebných postupu a vyšetřovacích metod (popis a informace pacienta před výkonem), které doufáme kompenzují absenci hodnocení lékařů.

Protože informace v databázi se ještě upřesňují, může se stát, že data o nalezeném lékaři nejsou úplně správná. Prosíme proto o chvíli strpení - pracujeme na tom. Konečná verze bude publikována co nejdříve. Případně nám můžete zaslat upozornění přímo z aplikace (viz. Detail lékaře).

Současně připravujeme další moduly aplikace, které Vám usnadní orientaci v složitém systému zdravotnictví v ČR.

V případě, že objevíte v aplikaci funkční chybu, prosíme o zaslání upozornění na kontaktní email.

Tags: můj lékař , můj lékař hodnocení , pre lekarov

Users review

from 21 reviews

"OK"

4.8